تاریخ درج خبر : 1393/11/08
کد خبر : ۴۳۸۹۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

بهره برداری و کلنگ زنی ۹ پروژه آبرسانی در استان

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ۹پروژه آبرسانی به ارزش ۶۶میلیارد ریال در دهه فجر در سطح استان بهره برداری و کلنگ زنی می شود.

سید علی لدنی نژاد در جمع خبرنگاران افزود: بهره برداری از یک حلقه چاه آهکی واقع در ایستگاه پمپاژ امام سجاد یاسوج با آبدهی ۳۵ لیتر در ثانیه، بهسازی چشمه و خط انتقال آب مهریان به منظور افزایش میزان آبدهی و دروبرداری و ارتقاء آبدهی یک حلقه چاه آب شرب شهر لیکک از جمله پروژه های افتتاحی در دهه فجر امسال است.

IMG_4444

وی اظهارکرد: اصلاح ۳۲ کیلومتر شبکه آب شهری گچساران در مناطق کارکنان دولت، پانصد دستگاه، خیابان بلادیان, باغ فردوس و سه راهی از دیگر پروژه های افتتاحی است.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: آبرسانی به سایت مسکن مهر چرام به طول دو کیلومتر و بهره برداری از ساختمان اداری آب و فاضلاب شهری چرام با زیربنای ۳۳۰ متر مربع نیز نیز افتتاح خواهد شد.

لدنی نژاد تصریح کرد: اجرای خط انتقال آب ورودی به دانشگاه آزاد گچساران به طول ۱.۵ کیلومتر و آغاز آبگیری مخزن این دانشگاه از دیگر پروزه های افتتاحی در دهه فجر است.

وی ادامه داد: بهره برداری از خط انتقال و شبکه آبرسانی به سایت عمده فروشان شهر یاسوج به طول ۴.۶ کیلومتر نیز انجام خواهد شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد از کلنگ زنی و آغاز احداث مخزن ۱۰۰۰ متر مکعبی شهر چیتاب نیز خبر داد و بیان کرد: میزان اعتبار در نظر گرفته شده برای انجام این پروزه را ۵۰۰ میلیون تومان است.

لدنی نژاد مجموع اعتبار هزینه شده برای پروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی در دهه فجر امسال را را ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان عنوان کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد