تاریخ درج خبر : 1393/11/08
کد خبر : ۴۳۹۱۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

نظری: برخی دستگاه‌ها به بهانه خدمت قصد تعرض به «سرنجل‌کل» را دارند

رئیس اداره منابع طبیعی بویراحمد گفت: برخی دستگاه‌های دولتی در لوای خدمات‌رسانی قصد تعرض به مراتع منطقه «سرنجل‌کل» را دارند.

سعید نظری با اشاره به اینکه صیانت از منابع طبیعی و عرصه‌های جنگلی باید به معارف عمومی تبدیل شود، اظهار کرد: در این میان دستگاه‌های دولتی باید با دقت و وسواس بیشتری عمل کنند و در این مسیر پیشگام باشند.

وی افزود: اگر هر یک از دستگاه‌های اجرایی اندکی از این مسئولیت قانونی که این زمینه بر عهده آن‌هاست تخطی کنند و در قبال منابع طبیعی احساس وظیفه نکنند، نباید انتظار داشت که عامه مردم در این ارتباط با ما همکاری داشته باشند.

رئیس اداره منابع طبیعی بویراحمد تصریح کرد: مردم در حال حاضر به سطح بالایی از آگاهی رسیده‌اند و هرگونه کم‌کاری و سوءاستفاده دستگاه‌های دولتی به خصوص در حوزه منابع طبیعی را بخوبی درک می‌کنند.

این مسئول در منابع طبیعی بویراحمد عنوان کرد: در روزهای اخیر برخی دستگاه‌ها به صورت خودسرانه و در لوای خدمات‌رسانی در صدد تعرض و تصرف برخی از اراضی مرغوب منطقه «سرنجل‌کل» یاسوج برآمده بودند که با هوشیاری ماموران منابع طبیعی جلوی این تخلف محرز گرفته شد.

وی تاکید کرد: تعرض و دست‌درازی به عرصه‌های طبیعی خط قرمز منابع طبیعی خواهد بود و بدون شک در این بین هیچ تفاوتی بین دستگاه دولتی و عامه مردم وجود نخواهد داشت.

رئیس اداره منابع طبیعی بویراحمد عنوان کرد: در سال‌های اخیر افراد حقیقی نیز در صدد تصرف و تصاحب غیرقانونی اراضی «سرنجل‌کل» برآمده بودند که با هوشیاری ماموران منابع طبیعی هیچ یک از آن‌ها نتوانستند به اهداف شوم خود برسند.

وی تاکید کرد: با توجه به حساسیت‌های به‌وجود آمده در این منطقه و اینکه افراد حقیقی و حقوقی زیادی درصدد تصرف و ورود به «سرنجل‌کل» هستند، منابع طبیعی بویراحمد قاطعانه با متعرضان در هر جایگاه و در هر لوایی مبارزه خواهد کرد و در اجرای قانونی کمترین مسامحه را به خرج نخواهد داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رضا گفت:

    با سلام سرنجل مال کیه اقاى نظرى که نظر میدى,م,اخه به تو چه ربطى داره ,این منطقه ماب ده برافتابه نه شما

پربازديد