تاریخ درج خبر : 1393/11/11
کد خبر : ۴۴۰۲۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

کارمندان دولت ۵۰درصد کامنت‌گذاران در سایت‌های استانی هستند

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۵۰ درصد از کامنت‌های نادرست سایت‌های استان توسط کارمندان ادارات در وقت اداری انجام می‌شود.

احمد نشاطی‌فر در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد که با حضور مدیران کل استان و روسای دستگاه‌ها اداری برگزار شد با انتقاد از فضای که در رسانه‌های استان ایجاد شده اظهار کرد: فضای مجازی استان و سایت‌ها نگران‌کننده شده است.

neshatifar

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: به همین دلیل بسیاری از مدیران برای ارائه گزارش و عملکرد دچار واهمه می‌شوند.

وی افزود: کامنت‌هایی که در زیر برخی اخبار و گزارش‌ها و تحلیل‌ها می‌آید فضای نگران کننده ایجاد کرده است و در همین خصوص بررسی‌هایی به عمل آمده است.

این مسئول بیان کرد: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد که ۵۰ درصد کامنت‌های در ساعات اداری و توسط کارمندان ادارات درج می‌شود.

نشاطی‌فر عنوان کرد: دلیل آن شاید نوعی غرض‌ورزی با مدیران و یا موضوعاتی دیگر باشد.

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: لذا به مدیران توصیه می‌شود که مصاحبه و ارائه عملکرد خود را تنها با سایت‌ها مجوز دارد انجام دهند.

وی در ادامه یکی از وظایف مدیران را حراست از اموال دانست و گفت: حراست ادارات باید در این خصوص وارد عمل شوند.

در شورای اداری امروز استان کهگیلویه و بویراحمد نماینده‌ای از سازمان مدیریت برخی از ساز وکارهای غلط اداری کشور از جمله استخدام‌های غیرقانونی تبیین کرد.

در این آیین همچنین در خصوص جشن‌های ایام‌الله دهه فجر بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید که این جشن‌ها بیشتر با محوریت مردم برگزار شده و علاوه بر کلنگ‌زنی‌ها و بهره‌برداری‌ها به دستاوردهای فرهنگی نظام نیز پرداخته شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دانشگاهی گفت:

  واقعا آقای نشاطی از اون عده انسانهای مخلص وپاکدل است .از سادات امامزاده شاهزینعلی ،که نباید زیاد با این سادات تند گفت چون زود از کوره در می روند

 • ش.د گفت:

  ماملتی هستیم که آلودگی هوا اذیت مان نمی کند , آلودگی مواد غذائی اذیت مان نمی کند , اختلاس و چپاول اذیت مان نمی کند و هزاران دردی که به جانمان افتاده. تنها چیزی که ما را می آزارد همین چند تا کامنتی است که ۵۰٪ ان هم مربوط به این کارمندهای از خدا بی خبر است که فکر میکنند با حرف خالی میتوانند شکم خود را سیر کنند !!!!!!!!!!!!

 • مهمان گفت:

  شما از همه بیکارترید که رفتید سراغ کامنتها

 • فرزند بلاد شاپور گفت:

  تمام مشکلات حل شده است ، امنیت کامل در تمام وجوهش برقرار است ، فقط مانده این مشکل عظیم کامنتها که واقعا بنیان کن است و باید به دست با کفایت مدیرکل سیاسی و انتظامی حل و فصل شود ، خاک عالم بر سر من که به این دولت رای دادم تا این استاندار و این مدیر کلش باشند ، جناب میر کل بگذار هر چه در سایتها میگویند بگویند به چه میشود ، مگر سایتها چقدر خواننده دارند

 • دانشگاهی گفت:

  آقای نشاطی اگه ۵۰درصد ادارات هستن که کامنت می گذارند ۲۵/درصدش کارمندان استانداری هستند

 • محمد خرامان گفت:

  نمیدونستیم برای هزینه یه کامنت یا اطلاع یافتن از اخبار یه سایت باید مجوز بگیریم. حیف ومیل و اختالص هزارمیلیاردی فضا را خراب نمیکنه فقط کامنت چهارتا کارمند توساعت اداری فضا را غباراالود کرده. سرتون را زیر برف دربیارید ملت دیگه مدت هاست کاملا میدنند دور و برشون چه خبره. از این فرصت برای اصلاح استفاده کنید نیشتر به زخم نزنید اگه یرباز کرد اتفاقی ک نباید میفتد

پربازديد