تاریخ درج خبر : 1393/11/11
کد خبر : ۴۴۰۲۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار کارکنان راه و شهرسازی استان با آیت الله ملک‌حسینی

همزمان با آغاز دهه فجر مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگلیویه و بویراحمد به همراه معاونین و جمعی از کارکنان این سازمان با آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه دراستان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدارکردند.

DSC_0064

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد، در این دیدار آیت الله ملک حسینی با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: دهه فجر برای جامعه ایرانی افتخار است و باید از ارزش های این انقلاب را حراست کرده و به نسل های آینده انتقال داد.

آیت الله ملک حسینی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه راهسازی گفت: راه و شهرسازی مجری طرحهای راهسازی است اما ابتکار عمل از این دستگاه گرفته شده است و باید اختیار و سیاست گذاری در این حوزه به این سازمان بازگردد.

نماینده ولی فقیه دراستان کهگلویه و بویراحمد همچنین از راه بعنوان شاهرگ اقتصادی یاد کرد و افزود: ایجاد راه دسترسی باید بگونه ای باشد که به رونق اقتصادی کمک کند و اعث آسیب های اجتماعی یا ضربه زدنه به محیط زیست نباشد و این امر با شناخت دقیق صورت می گیرد.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری به لزوم حرکت بر اساس ارزش های دینی تاکید کرد و افزود: مسئولیت ها به پایان می رسد و در طول دوران مسئولیت خودتان را به خدا بسپارید و بر اساس ارزش های دینی حرکت کنید و قطعا نتیجه آن رستگاری و سربلندی خواهد بود.

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در پایان با اشاره به خدمات و تلاش های راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد با ابراز رضایتمندی گفت: از عملکرد این سازمان اطلاع دارم و اقدامات این سازمان را رصد می کنم و برایتان آرزوی توفیق دارم.

DSC_0062

در این دیدار ممتاز جهانگیری مدیرکل راه و شهرسازی با ارائه گزارشی از خدمات و عملکرد این سازمان به گستردگی پروژه های این سازمان اشاره کرد و گفت: در استان کهگیلویه و بویراحمد ۴۰۰ پروژه در حوزه راه و شهرسازی وجود دارد که هم اکنون بیش از ۲۵۰ پروزه فعال در سطح استان فعال است.

جهانگیری با بیان اینکه در دهه فجر سال گذشته افتتاحیه ای در این استان نداشتیم، گفت: به لطف خدا و با کمک مسئولان کشوری و استانی در هفته دولت گذشته ۱۰ پروژه به بهره برداری رسید و در دهه فجر امسال نیز ۲۰ پروژه به افتتاح خواهد رسید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • كاركنان شهرسازي گفت:

    تحلیلهای ارزشمندی درسه محور نماینده محترم ولی فقیه ارایه نمودند که برای من قابل تعجب بود این زکاوت وودانایی باید ملکه برنامه مان باشد

پربازديد