تاریخ درج خبر : 1393/11/10
کد خبر : ۴۴۰۲۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید دادستان عمومی و انقلاب کهگیلویه از بافت تاریخی دهدشت/ تصاویر

طی دعوت رسمی مسئول میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری، دادستان شهرستان کهگیلویه و هیات همراه و بخشدار مرکزی ضمن برگزاری جلسه ای با کارکنان میراث فرهنگی، از شهر تاریخی دهدشت بازدید کردند.

IMG-20150128-WA0039

رئیس میراث فرهنگی کهگیلویه  در ابتدا این بازدید ضمن خیر مقدم به مدعوین و تقدیر و تشکر از قضات شهرستانهای کهگیلویه و لنده که نهایت همکاری را با اداره میراث فرهنگی داشته اند گزارشی از اهم کارهای انجام گرفته در راستای حفاظت هرچه بهتر از این میراث معنوی ارائه کرد.

از جمله دستگیری ۲۳ گروه قاچاقچی سود جو اشیاء عتیقه از ۱۵/۵/۹۳ تا کنون که در این زمینه قضات شهرستان نهایت همکاری را داشته اند.و پس از گزارشی از مشکلات موجود در بافت تاریخی که نیاز به دستور ات صریح قضایی داشته ارائه دادند و خواستار مساعدت و دستور عاجل در این زمینه شد.

در ادامه بخشدارمرکزی ضمن تائید صحبتهای آقای زمان، خواهان همکاری همه دستگاهها بخصوص حوزه قضایی شدند.

دادستان کهگیلویه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات پرسنل خدوم میراث فرهنگی اظهار داشت: از موقع حضور آقای زمان در شهرستان کهگیلویه تحولات چشمگیری در این شهرستان و حوزه ،میراث فرهنگی صورت گرفته که بنده تقدیر و تشکر می نمایم از زحمات شبانه روزی ایشان و همچنین به تشریح وظایف ضابطین عام و خاص پرداختند و از نیروهای میراث فرهنگی بعنوان ضابطین خاص خواستند که در موقع بروز مشکل در حوزه کاری طبق شرح وظایف ضابط خاص عمل نمایند و مستند سازی کنند و از کلیه نهادها و دستگاههای مرتبط بخصوص شهرداری ،نیروی انتظامی ، شبکه بهداشت و پلیس ۱۱۰ خواستند که نهایت همکاری را با میراث فرهنگی به عمل آورند و در ادامه ضمن بازدید از بافت تاریخی قول هرگونه همکاری را در راستا تقویت میراث فرهنگی را دادند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • اصغر گفت:

    واقعا آقای زمان گل کاشتن …تو این مدت کمی که مدیریت میراث فرهنگی شهرستانو عهده دار شدن تحولی در این سازمان بوجود آوردن که توی تمام ادوار این سازمان در شهرستان ندیدیم. باوجودیکه حق ایشان به واسطه تجربه و علمشون مدیریت در جایگاههای خیلی بالاتری بوده ولی به خاطر دلسوزی برا شهرو دیار خود از خودگذشتگی کردن که به هرقیمتی جایگاه کهگیلویه رو در زمینه آثار باستانی و گردشگری به حق واقعی خودش برسونه…امیدواریم دراین راه همچون تا حال موفق باشن …البته اگه بعضیا بزارن و سنگ اندازی نکنن…

پربازديد