تاریخ درج خبر : 1393/11/12
کد خبر : ۴۴۰۷۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

روحانی اصلاح طلب سخنران ویژه مراسم ۲۲ بهمن در یاسوج

مجید انصاری روحانی اصلاح طلب و دبیر اجرایی مجمع روحانیون مبارز سخنران ویژه روز ۲۲ بهمن در یاسوج است.

۴۸۱۳۸_۶۳۷

به گزارش سایت استان، حجت الاسلام والمسلمین سید جواد خاضع در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران شنبه، ۱۱ بهمن ماه افزود: محور و  هدف اصلی از برگزاری این برنامه در استان و در کشور انتقال پیام ها و دست آورد های انقلاب اسلامی به نسل جوان ماست.

حجت الاسلام خاضع تصریح کرد: برنامه های رسمی دهه فجر در ۱۲ بهمن ماه، همزمان با سالروز ورود تاریخی امام به کشور با رژه های موتوری و خودروها از فرودگاه یاسوج تا گلزار شهدا آغاز می شود.

وی عنوان کرد: در ستاد دهه فجر که دو ماه قبل برگزار شد ۲۰ کمیته در استان و ۴۰۰کمیته در شهرستان ها تشکیل شد و مجموع برنامه هایی که این ۴۰۰ کمیته در دهه فجر امسال در استان برگزار میکنند بیش از ۴۰۰۰ برنامه است.

مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد: از جمله این برنامه ها غبار روبی و عطر افشانی از گلزار شهداء، بازدید و سرکشی از خانواده شهدا و ایثار گران، برگزاری مسابقات فرهنگی،هنری و ورزشی، کوه پیمایی حرم تا حرم از گلزار شهدای گمنام تا حرم حضرت بی بی حکیمه(س)، برگزاری جلسات بصیرت و پرسش و پاسخ در مدارس، بانگ تکبیر الله اکبر در ساعت ۹ شب ۲۲ بهمن، افتتاح پروژه هایی عمرانی در استان و برنامه های متنوع فرهنگی وهنری دیگر که در سطح استان برگزار می شود.

خاضع در خصوص سخنرانانی که در ۲۲بهمن در استان سخنرانی می کنند، تصریح کرد: هرسخنرانی که در روز ۲۲ بهمن ماه سخنرانی می کند باید با هماهنگی اداره کل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان انجام شود و در غیر این صورت به کسی اجازه سخنرانی در روز ۲۲ بهمن داده نخواهد شد مگر با هماهنگی باشد.

وی اضافه کرد: سخنران شهر یاسوج در ۲۲بهمن حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری معاون پارلمانی رییس جمهور خواهد بود و سخنرانان در شهرستانها نیز تا ۲۲بهمن مشخص خواهند شد و از همه مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد دعوت می کنیم که با حضور خود راهپیمایی ۲۲بهمن که همزمان با سراسر کشور ساعت ۱۰ صبح آغاز می شود، دشمنان اسلام جمهوری اسلامی ایران را نا امید کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد