تاریخ درج خبر : 1393/11/12
کد خبر : ۴۴۰۷۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

رشد ۴ برابری پروژه های راه و شهرسازی استان در سال ۹۳

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون۱۵۱ مناقصه از سوی این اداره کل برگزار شده است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد، ممتاز جهانگیری با بیان این مطلب افزود: در سال ۹۳ با توجه به رشد اعتبارات ۱۵۱ پروژه به مناقصه گذاشته شد که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

۱۳۹u062Cu0647u0627u0646u06AFu06CCu0631u06CC_PhotoA
وی با بیان اینکه پیش بینی می شود تا پایان امسال ۱۰ تا۲۰ پروژه دیگر به مناقصه گذاشته شود، افزود: در مدت مشابه سال گذشته این تعداد حدود ۴۰ پروژه بود که امسال افزایش چند برابری داشته است.
جهانگیری همچنین از استقبال پیمانکاران از مناقصات راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد سخن گفت و بیان داشت: قبلا از استقبال خوبی از پروژه ها صورت نمی گرفت و گاها مجبور به تمدید چاپ آگهی های مناقصات می شدیم اما با رشد اعتبارات و افزایش تخصیص ها در سال ۹۳ و در دولت تدبیر و امید، شاهد استقبال گسترده پیمانکاران از مناقصات هستیم.
مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه بیشتر مناقصات در حوزه راهسازی برگزار می شود، ابراز داشت: حدود ۹۰ درصد مناقصات در حوزه های راهسازی و راهداری برگزار شده است و مابقی متعلق به بخش مسکن و شهرسازی بوده است.
ممتاز جهانگیری درخصوص نحوه آگاهی از انجام مناقصات و قرارداها گفت: مناقصات این سازمان از طریق پایگاه ملی مناقصات کشور، روزنامه های پرتیراژ کشوری و تابلوهای اعلانات سازمان در معرض دید عموم قرار می گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد