تاریخ درج خبر : 1393/11/14
کد خبر : ۴۴۱۴۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

درخشش ۳ دانش‌آموز هم‌استانی درمسابقه انشاء نویسی کشوری پدافندغیرعامل ‎

مدیرکل پدافندعیرعامل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در قالب برنامه های فرهنگی و آموزشی هفته پدافندغیرعامل سال ۹۳ با هدف توسعه، ترویج فرهنگ و مفاهیم این حوزه در بین معلمین، اولیاء و دانش آموزان، مسابقه انشا نویسی پدافند غیرعامل جهت دانش آموزان ترجیحا مقاطع تحصیلی راهنمایی و دبیرستان بصورت کشوری در نظر گرفته شد.

محمود مومن نسب افزود: این مسابقه به عنوان اولین تجربه فرهنگی، آموزش در حوزه پدافند غیرعامل با استقبال قابل توجه دانش آموزان مواجه شد و انشاء های فراوانی به دبیرخانه مسابقه واقع در سازمان پدافند غیرعامل وارد شد.

وی اظهار داشت: پس از بررسی انشاء های رسیده توسط هیئت داوران، سه نفر از دانش آموزان هم استانی در فهرست برگزیدگان کشوری این مسابقه قرار گرفته اند.

مدیرکل پدافندعیرعامل استانداری در پایان با پسندیده خواندن اینگونه اقدامات که از آن می توان به یک کارگاه آموزشی و اطلاع رسانی کشوری یاد کرد، گفت: انشاالله با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان و در نظر گرفتن جوایز فرهنگی، مادی و لوح تقدیر از دانش آموزان برگزیده مسابقه انشانویسی پدافند غیرعامل قدردانی و تشکر بعمل آید.

مسابقه مزبور با همت و پشتیبانی سازمان پدافند غیرعامل کشور و همکاری ادارت‌کل آموزش و پرورش استان ها و ادارات‌کل پدافندعیرعامل استانداری ها شکل گرفت

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد