تاریخ درج خبر : 1393/11/15
کد خبر : ۴۴۲۳۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

با پیروزی‌ انقلاب تحول عظیمی در خدمات‌رسانی به معلولان استان صورت گرفت

مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: خدمات‌رسانی به معلولان کهگیلویه و بویراحمد با پیروزی انقلاب اسلامی دچار تحولات عظیمی شده است.

سید علی‌رضا موسوی‌امجد با اشاره به وظایفی که بر عهده سازمان بهزیستی است، اظهار کرد: یکی از اهداف اصلی این سازمان خدمات‌رسانی و توانمندسازی معلولان است.

۸۱۴۵۹۴۳۱-۶۱۹۵۹۸۶

وی افزود: علاوه بر این ساماندهی معلولان و برنامه‌ریزی برای کاهش میزان معلولیت نیز در دستور کار این سازمان قرار دارد.

مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تا قبل از پیروزی انقلاب خدمات چندانی به معلولان استان کهگیلویه و بویراحمد ارائه نمی‌شد، گفت: خدمات‌رسانی به معلولان کهگیلویه و بویراحمد پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دچار تحولات عظیمی شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تمامی معلولان استان حتی در دورافتاده‌ترین روستاهای استان ساماندهی شده‌اند، عنوان کرد: خدمات توانبخشی به معلولان استان به خوبی در حال انجام است و امیدواریم با تلاش مسئولان بهزیستی این خدمات به صورت روزافزون افزایش یابند.

مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد یکی از برنامه‌های اصلی بهزیستی استان را کاهش میزان معلولیت در استان دانست و گفت: برای تحقق این هدف، نیازمند مشارکت دستگاه‌های مختلف هستیم چراکه دستیابی به این هدف کاری فرابخشی است.

موسوی‌امجد بیان کرد: راه‌اندازی و توسعه مهدهای کودک‌ و روستامهدها نیز به نوبه خود می‌تواند در بالا بردن افزایش توانمندی کودکان و بالا بردن آگاهی‌های آنها موثر باشد که در این زمینه نیز بهزیستی استان خدمات قابل قبولی ارائه داده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد