تاریخ درج خبر : 1393/11/16
کد خبر : ۴۴۲۳۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار استاندار با خانواده تنها شهید دوران انقلاب در کهگیلویه

با دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد از خانواده شهید نورالدینی تنها شهید دوران انقلاب شهرستان کهگیلویه، طرح سپاس کهگیلویه و بویراحمد ۵ هزار موردی شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز به دیدار خانواده شهید نورالدینی تنها شهید مبارزات انقلاب ۵۷ شهرستان کهگیلویه رفت.

۸۱۰۲۳۱۴۸-۵۴۶۶۶۶۲

سید محمود داربام مسئول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این دیدار در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با دیدار امروز و سرکشی از خانواده شهید نورالدینی در شهرستان کهگیلویه، طرح سپاس در استان کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای سال‌جاری تاکنون به ۵ هزار مورد رسید.

این مسئول افزود: آمار ۵ هزار موردی به این ترتیب است که از ابتدای امسال تاکنون و در قالب طرح سپاس همه مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد در تمامی شهرستان‌ها و مرکز استان با دیدار امروزی که توسط استاندار صورت گرفت، ۵ هزار بازدید و سرکشی از خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران استان داشته‌اند.

وی گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه طرح سپاس اکنون در کشور یکی از جایگاه‌های برتر را به خود اختصاص داده که استاندار و مسئولان ارشد استانی به خصوص معاونین استاندار و مدیران‌کل و رؤسای سازمان‌ها به صورت گسترده و مستمر در این طرح شرکت کرده‌اند.

داربام با قدردانی از تلاش‌های همه نهادها و دستگاه‌های استان به خصوص سپاه فتح و بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: باید از این اقدام دستگاه‌ها که در استانی کوچک مثل کهگیلویه و بویراحمد بهترین ارتباط را با خانواده بزرگ ایثارگری داشته‌اند، قدردانی کرد.

مسئول امور ایثارگران استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این دیدارها تا پایان سال ادامه خواهد داشت و آمار نیز در طول بیش از یک ماه آینده افزایش خواهد داشت و تنها تقاضای ما از مسئولان این است که در هنگام سرکشی، مشکلات را به خوبی بررسی کرده و در عمل این مشکلات را برآورده کنند.

در این دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تجلیل از خانواده شهید انقلاب نورالدینی اظهار کرد: وجود چنین ستاره‌های درخشانی برای استان کهگیلویه و بویراحمد نعمت است.

سید موسی خادمی تصریح کرد: مردم استان با تعداد ۸ شهیدی که در دوران نهضت تقدیم انقلاب کردند نشان دادند که از همان ابتدا و حتی قبل از آغاز نهضت برای استقرار نظام اسلامی با همه وجود تلاش می‌کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حق گو گفت:

  استاندار با خانواده شهید دیدار کرد نه با شهید

 • آزاده گفت:

  با نظر این خواهر یا برادر فرزند شهید موافقم.
  به جای سرکشی های تبلیغاتی و نشان دادن حس ترحم برای خانواده های شهداء به معنای واقعی و حقیقی پی گیر حل مشکلاتشان شوید .
  خانواده های شهدای منتظر انتخاب مدیرکل قوی و فعال و پرکاری هستند که بنیاد شهید را سرو سامانی بدهد .
  اقای مهدی ادم خوبی است اما در حد و اندازه های یک مدیرکل قوی و مقتدر نیست ، کارمندان بنیاد شهید گرفتار روزمرگی و تکرار هر روزه بیکاری شده اند ، منتظر جریان یک خون تازه در بدن ان مجموعه هستیم تا بنیاد شهید و ایثارگران به جایگاه خود برسد .
  انتظار داریم اقای استاندار از بین فرزندان شهید یا جانبازان قوی هم استانی ، مدیرکلی انتخاب کنند تا وضعیت ایثارگران رامشخص کند ،
  شان خانواده های شهداء خورد شده است ، کسی به دادشان برسد.
  از اقای استاندار می خواهیم اگر واقعا دلسوز خانواده های شهداء است ، سریع تر فکری به حال این موضوع کنند و ایثارگران را از بلاتکلیفی نجات بدهد .

 • فرزند شهيد گفت:

  این دیدارها دردی از خانواده های شهدا را درمان نمی کنند.
  فقط برای تبلیغات است .
  اگر راست می گویید مشکلات خانواده های شهدا را پیگری کنید .
  چرا هنوز ان استخدام ایثارگران حل نشده است و شان خانواده های شهداء این قدر کم ارزش شده است !؟
  خانواده شهید نورالدینی توقع دارند برای ترویج و معرفی اندیشه وتفکر ان شهید والا مقام کاری انجام شود و الی سالی یا سه سالی یک سرکشی ساده به چه دردی می خوره؟

پربازديد