تاریخ درج خبر : 1393/11/16
کد خبر : ۴۴۲۴۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

جشن انقلاب با حضور مدیران ادوار حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد

به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران جشنی از سوی حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این مراسم ضمن تکریم روسای ادوار حوزه هنری برنامه جنبی نیز اجرا شد.

IMG_8520

سید علی اصغر تقوی،سید فیض الله افرازی زاده ،رضا پارسیان نژاد و علی هوشمند مدیران ادوار و فعلی حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد بودند که از بدو تاسیس این نهاد انقلابی به عنوان رئیس به خدمت پرداخته اند.

فتاح محمدی معاون سیاسی و امنیتی استاندار در این مراسم ضمن تجلیل از این حرکت حوزه هنری به تبیین مبانی انقلاب اسلامی پرداخت و از انقلاب اسلامی ایران به عنوان تجلی گاه اراده الهی و انسانی یاد کرد.

علی هوشمند رئیس حوزه هنری در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر از زحمات و تلاش های مدیران ادوار حوزه و پرسنل این نهاد تقدیر نمود و تصریح کرد: اعتبار و جایگاه امروزی حوزه هنری مرهون تلاش های شبانه روزی این عزیزان می باشد.

وی در ادامه انقلاب اسلامی را زمینه ساز احیای هنر ارزشی و انسانی دانست و تاکید کرد: هنری که ریشه در مبانی دینی و ارزشی داشته باشد هنری جاودانه و ماندگار خواهد بود.

در این مراسم که با حضور پرسنل حوزه هنری و جمعی از هنرمندان استان برگزار شد مدیران ادوار حوزه هنری به ذکر خاطراتی از دوران مدیریت خود پرداختند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد