تاریخ درج خبر : 1391/08/06
کد خبر : ۴۴۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تیم فوتبال نفت گچساران مدعی اصلی صعود به لیگ آزادگان است

سایت استان: تیم فوتبال نفت گچساران توانسته تا پایان هفته ششم گروه اول لیگ دسته دو فوتبال کشور با 4 برد و 2 مساوی در صدر جدول رقابت‌ها قرار بگیرد و خود را به عنوان مدعی اصلی صعود به لیگ آزادگان نشان دهد.
  تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که در گروه اول لیگ دسته دو فوتبال کشور قرار دارد و تنها نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در لیگ به شمار می‌رود تاکنون در فصل جاری از 6 بازی انجام شده خود توانسته 4 پیروزی و 2 مساوی به دست آورد و در حال حاضر با 14 امتیاز در صدر جدول گروه اول این رقابت‌ها قرار بگیرد.

نگاهی به عملکرد تیم نفت تا پایان هفته ششم نشان می‌دهد که این تیم روند قابل قبول و مثبتی داشته و به نظر می‌رسد که از مدعیان اصلی صعود به لیگ آزادگان در گروه خود است و این تیم در فصل جاری رقابت‌ها به دنبال این است که به هدف خود یعنی صعود به لیگ آزادگان برسد.

اگر نگاهی به بازی‌های تیم نفت از ابتدای این فصل تا پایان هفته ششم داشته باشیم، می‌بینیم که این تیم توانسته روند خوب خود را حفظ کند و هفته به هفته نتایج بهتری بگیرد.

تیم فوتبال نفت گچساران در بازی نخست خود که میزبان تیم کاسپین قزوین بود، مقابل این تیم با نتیجه 2 بر 2 و با گل‌های فرشید علیزاده و محسن محمد رحیمی متوقف شد در بازی دوم تیم نفت در لنگرود موفق شد تیم شهرداری این شهر را با تک گل فرشید علیزاده شکست دهد و 3 امتیاز این بازی خارج از خانه را به دست آورد.

در ادامه و در هفته سوم تیم نفت در استادیوم شهدای صنعت نفت توانست با نتیجه 2 بر 1 و با گل‌های نصرالله درفشی و فرشید علیزاده بر تیم گیتی پسند اصفهان غلبه کند و با این پیروزی تا پایان هفته سوم 7 امتیازی شود. تیم نفت در بازی چهارم خود در امیدیه به مصاف تیم نفت این شهر رفت و در پایان با گلی که فرشید علیزاده برای تیم خود زد، با نتیجه 1 بر 1 متوقف شد.

در ادامه و در هفته پنجم تیم نفت میزبان تیم میناب طیور هرمزگان بود و با نتیجه 2 بر صفر و با گل ‌های فرشید علیزاده و علی کرمی موفق شد حریف هرمزگانی خود را شکست دهد.

و در آخر و در حساس‌ترین بازی تیم نفت در فصل جاری، این تیم توانست مهمان خود تیم فولاد نوین اهواز را با تک گل نصرالله درفشی شکست دهد تا ما حصل عملکرد این تیم تا پایان هفته ششم 4 برد، 2 مساوی، بدون باخت، 9 گل زده و 4 گل خورده و 14 امتیاز باشد.

تیم فوتبال نفت گچساران در حال حاضر با اختلاف 3 امتیاز نسبت به تیم شهرداری اردبیل تیم دوم جدول رقابت‌ها توانسته در صدر جدول قرار بگیرد.

درست است که هر بازی برای تیم نفت گچساران حکم یک فینال را دارد و این تیم حریف آسانی ندارد، ولی با مقایسه‌ای از تیم‌ها می‌توان گفت که برخی تیم‌ها از تیم‌های دیگر قوی‌تر و به دنبال صعود به لیگ آزادگان هستند.

نگاهی به بازی‌های قبلی تیم نفت نشان می‌دهد که این تیم تا حدودی بازی‌های سخت خود در دور رفت را انجام داده و بازی با تیم‌های فولاد نوین اهواز و گیتی پسند نمونه‌ای از آن است که تیم نفت گچساران موفق شده هر دو تیم را شکست دهد.

تیم فوتبال نفت گچساران این ظرفیت را دارد که بتواند امسال نسبت به سال قبل نتایج بهتری بگیرد و به هدف اصلی خود یعنی صعود به لیگ آزادگان دست یابد، فاکتورهایی هست که تیم نفت می‌تواند به آن تکیه کند و مسیر رسیدن به هدف خود را هموارتر کند.

نخست این‌که تیم نفت از وجود مهره‌های خوبی برخوردار است و مهره‌های فعلی این تیم نسبت به سال قبل با تجربه‌تر شده‌اند و این یک نکته مثبت برای تیم نفت به شمار می‌رود.

فرشید علیزاده یکی از بازیکنان خوب تیم نفت است که تا پایان هفته ششم توانسته 5 گل به ثمر برساند و تیم نفت می‌تواند از وجود این بازیکن و سایر بازیکنان خود نهایت استفاده را ببرد.

امکاناتی که شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در اختیار این تیم قرار داده اگر بیشتر از سایر تیم‌ها نباشد، کمتر نخواهد بود، هر چند که می‌توان به طور قاطع گفت که امکانات تیم نفت از خیلی تیم‌های همگروه خود بیشتر است.

یوسف نادریان سرمربی تیم نفت گچساران نشان داده که سرمربی کاربلدی است و با توجه به اینکه امسال دومین سال حضور این سرمربی در تیم نفت می‌گذرد، این یک نکته مثبتی برای تیم به شمار می‌رود زیرا این سرمربی شناخت بیشتری از بازیکنان دارد و فاکتور مهم دیگری که بسیار مهم نیز هست، وجود هوادارانی است که همیشه و در همه حال در کنار این تیم هستند و لحظه‌ای این تیم را تنها نمی‌گذارند.

امید است که تیم فوتبال نفت گچساران بتواند امسال انتظارات را برآورده کرده و در پایان فصل با صعود به لیگ آزادگان موجی از شادی را در میان فوتبال دوستان گچسارانی فراهم کند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد