تاریخ درج خبر : 1393/11/21
کد خبر : ۴۴۵۵۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری اولین یادواره ۴۸ شهید حومه غربی دهدشت/ تصاویر

اولین یادواره ۴۸ شهید حومه غربی دهدشت در منطقه فیلگاه برگزار شد.

به گزارش سایت استان، در این مراسم بسیاری از شخصیت های کشوری و لشکری و مردم حضور داشتند.

معاون توسعه وعمران موقوفات کشور در یادواره چهل هشت شهید حومه غربی دهدشت که در روستای امیرالمومنین برگزار شد با اشاره به اینکه وضعیت کشور و خودمان را در حکومت قبلی نباید فراموش کنیم، تصریح کرد: پس از انقلاب بیش از پنجاه سد و ده هزار کیلومتر خط گاز رسانی وآب رسانی و طرحهای بزرگ و مهم عمرانی به بهره برداری رسیده است.

IMG-20150206-WA0055

سردار هاشمی بیان داشت: اگر به این خطه درست نرسیده اند دلیلش کم کاری نیست، بلکه زیاد بودن عمق محرومیت در کل استان کهکیلویه و بویراحمد بوده است.

فرمانده سابق قرب قائم اظهار داشت: این استان بیش از سفر مقام معظم رهبری در بن بست مطلق بوده و امروزه  به برکت نظام وانقلاب خدمات خوبی در زمینه جاده وراه صورت گرفته است.

هاشمی تاریخ سرنوشت ایران را تحت تاثیر عوامل گوناگونی دانست که فرهنگ و روش و برنامه آن سمت و سوی جدیدی پیدا کرده است.

وی خاطر نشان کرد:  در تاریخ ایران وقایع مهمی به وقوع پیوسته و هر یک به گونه مختلفی تاثیراتی رابر جامعه در همان زمان گذاشته است.

وی افزود: امام و ولایت فقیه بودند که دستور ورود مردم به خیابان را دادند و در چنین روزی مردم لبیک گویان به خیابان آمده و حکومت پهلوی را سرنگون کردند و حکومت الله را جایگزین کردند.

این مسئول، دشمنی غرب با نظام اسلامی را به دلیل وجود ولایت فقیه دانست که مردم را به یک امت واحد تبدیل کرده و بیان داشت: مردم و دین و ولایت با هم عجین شده اند و جمهوری اسلامی به این سه دلیل وجود همیشه پابرجاست.

معاون توسعه و عمرانی موقوفات خاطر نشان کرد: اگرامروزه استقلال وآزادی وآزادی بیان و امنیت داریم به برکت امام و ولایت فقیه و شهدا است.

هاشمی جنگ نرم و تهاجم فرهنگی که با صرف هزینه میلیاردی صورت می‌گیرد را متذکر شد و بیان داشت: محاصره اقتصادی و افزایش تحریم ها ومطرح کردن گزینه روی میز از دیگر اقدامات دشمن بود که به نتیجه نرسیده است.

معاون توسعه و عمرانی افزود: با تفرقه، چالش و جدایی و تنش استان توسعه پیدا نمی کند و دود ناشی از این اختلافات به چشم جوانان می رود و همه باید با وحدت و همدلی برای توسعه استان بپا خیزند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • لیسانس بیکار گفت:

    باسلام،حاجی عدل مدام از بیکاری جوانان حرف میزند.حاجی جان درمانش پیش خودته.بجای اینکه کارها را به اون بازنشستگان اغنایی واگذار کنی ،به جوانان تحصیلکرده وبیکار بده.مگه اون همه ماشین لوکس خارجی را همراهت ندیدی

پربازديد