تاریخ درج خبر : 1393/11/21
کد خبر : ۴۴۵۵۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

جشن بزرگ دانشگاهیان استان در یاسوج برگزار شد/ تصاویر

جشن بزرگ  دانشگاهیان استان برگزار شد.

IMG_2920

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه یاسوج، در این جشن که در سالن شهید ایزدپناه یاسوج برگزار شد روسای دانشگاههای مرکز استان،نماینده ولی فقیه در دانشگاههای استان، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان حضور یافتند.

این جشن با برنامه های متنوع و شاد همراه بود و در بخشی از آن “دیدار محمودی” خواننده مشهور بختیاری با هنرمندی خود به مراسم شوری دیگر بخشید.

نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان در ابتدای این مراسم گفت: انقلاب اسلامی یک انقلاب توحیدی و اعتقادی بود و اگر دنبال سنجش هر انقلابی باشیم باید بدانیم آن انقلاب چقدر به بحث های اعتقادی توجه داشته است.

IMG_2891

حجت الاسلام قاسم مقدم افزود: برای مردم ایران، عقاید و باورهای مذهبی انقلاب درونی شده بود و برای همین توانستند با همین اعتقادات و باورها حکومت تا دندان مسلح شاهنشاهی را در هم شکنند.

وی ادامه داد: تقویت باورها و عقاید می تواند انسان را از گناه باز دارد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار به عنوان سخنران بعدی در این مراسم گفت: انقلاب اسلامی به نام خدا و برای رضای خدا و انقلاب علایق و عقاید بود.

IMG_2952

فتاح محمدی افزود: انقلاب اسلامی در دوره ای اتفاق افتاد که دنیا در حال سکولاریزه شدن بود و باعث شد معادلات جهانی بهم بریزد و شیوه ای جدید از حکومت اسلامی شکل بگیرد.

وی مهمترین دستاوردهای فرهنگی و سیاسی انقلاب را شامل ترویج فرهنگ مردم سالاری دینی، ترویج فرهنگ استقلال خواهی و استکبارستیزی و احیا و توجه به وحدت امت اسلامی عنوان کرد.

محمدی تصریح کرد: انقلاب اسلامی، انقلاب بر قلوب انسانها بود و حاصل رشادت و ایثارگری های عزیزانی است که با جان باختن و جان دادن در راه آن، رفاه و امنیت را به مردم ایران هدیه کردند.

وی در پایان گفت: به بنیانگذار انقلاب، شهدا و رزمندگان، ولی فقیه و مردم ایران باید افتخار کنیم.

گزارش تصویری از این مراسم:

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد