تاریخ درج خبر : 1393/11/21
کد خبر : ۴۴۶۰۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری جشن دهه‌ی فجر در دانشگاه پیام نور دهدشت/ تصاویر

روز سه شنبه و در نهمین روز از دهه پرفروغ فجر از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم جشنی با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی در دانشگاه پیام نور دهدشت برگزار شد.

IMG-20150210-WA0010
رییس دانشگاه پیام نور دهدشت ضمن تبریک دهه ی مبارک فجر و دعوت از دانشگاهیان جهت شرکت در یوم الله ۲۲ بهمن، گفت: جنبش دانشجویی از سال ۱۳۲۸ تا پیروزی انقلاب در قالبهای متعدد از جمله تظاهرات ، اعتصابات ، تدوین و نشر اعلامیه ها نقش برجسته ای داشته است .
دکتر کارگر با بیان اینکه یکی از خدمات انقلاب روح خودباوری و اعتماد به نفس بوده است اظهار داشت: اگر حکومت اسلامی که پیام نوی انقلاب است هنوز نو باقی مانده است این به دلیل حضور فعال و خردمندانه‌ی علما، دانشمندان ، اساتید و دانشجویان بوده که کاستی ها ، ضعف ها و کجرویها را رفع و برای نو ماندن انقلاب از تمام پتانسیل خود بهره برده اند و امروز هم تحریم های ظالمانه را به فرصت تبدیل نموده اند .
در بخش دیگری از این مراسم دکتر ابید مسئول کمیته بین الملل سازمان بسیج کشور ضمن پاسخگویی به سوالات اساتید و دانشجویان حضور گروههای تکفیری را در عراق و سوریه برای امنیت ایران هشدار دهنده توصیف کرد و بیان داشت: یکی از اهداف استکبار از ایجاد گروه داعش شبیه سازی نمودن این جیره خواران خود به مسلمین است تا چهره ای منفور از مسلمانان به نمایش بگذارند . تحلیل های دکتر ابید با استقبال مخاطبین توام شد .
این جشن که با حضور جمع کثیری از اساتید و دانشجویان همراه بود در قالب پرسش های دانشگاهی و پاسخ گویی آقایان دکتر علیپور رئیس بسیج اساتید استان ، دکتر عزیزی رییس بسیج اساتید پیام نور ،گنجیپور معاون دانشگاه ، سرگرد برومند فرمانده سپاه کهگیلویه و حاج آقا حسینی امام جمعه که سخنران این جشن بود ادامه یافت .
دکتر کارگر در پایان ضمن قدردانی از دکتر نجیب زاده رییس دانشگاه پیام نور استان به خاطر بذل عنایت و توجه به بسیج دانشجویی و پرداخت مطالبات مربوط به کاروان راهیان نور در سالهای گذشته ، از دانشجویان فعال و برتر تجلیل به عمل آورد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد