تاریخ درج خبر : 1393/11/22
کد خبر : ۴۴۶۱۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه دانشگاه فنی و حرفه‌ای به مناسبت راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن

به مناسبت راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن دانشگاه فنی و حرفه‌ای بیانیه ای صادر کرد.
در این بیانیه آمده است:

پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در بیست و دوم بهمن ماه سال ۱۳۵۷، نقطه عطفی در تاریخ پر فراز و نشیب کشور عزیزمان ایران است. انقلابی که برپایه ماهیتی فرهنگی و اعتقادی شکل گرفت و اهداف گرانمایه خود را در سه اصل استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تبلور بخشید.
انقلاب مردم ایران با رهبری عالمانه امام خمینی(ره) معمار و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، در پی احیای کرامت‌ها و ارزش‌های انسانی از دست رفته و پاک نمودن زنگارهای استعمار و استبداد زدگی شکل گرفته و هزاران شهید گلگون کفن جان خود را در این راه مقدس نثار کردند. شهیدانی که هنوز خون‌های پاکشان در جوشش است و کاروان انقلاب و نظام اسلامی را حرکت می‌دهند.
با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) ، شهدا و ایثارگران سرافراز انقلاب اسلامی و دوران شکوهمند دفاع مقدس برآنیم تا بار دیگر یک صدا و دست در دست یکدیگر، با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن سالروز پیروزی انقلاب ، عزم جزم خویش در پاسداری از اهداف الهی انسانی انقلاب و تاکید بر آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدرمان را به رخ جهانیان کشیده و به همه فتنه‌گران غربی عمال منطقه و آنان که با ایجاد و حمایت جریان‌های افراطی و تکفیری طالبان و القاعده و داعش سعی در
جلوگیری گفتمان انقلاب اسلامی ایران در سایر کشورهای اسلامی دارند، نشان دهیم که ملت ایران با ارزش‌های انقلابی و اسلامی خود تا سرحد جان ایستاده و در مقابل متجاوزان به حقوق، حرمت و کرامت‌های انسانی و الهی در نقطه‌ای از کره خاکی کوتاه نخواهد آمد و عکس‌العمل قاطع نشان خواهد داد. مدیران، استادان،اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای، با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن، بار دیگر پیوند خود با آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب را به نمایش خواهند گذاشت و همگام با آحاد مردم غیور و شرافتمند ایران در اقصی نقاط کشور اسلامی روز سرنوشت ساز دیگری را در تاریخ این سرزمین ثبت و ضبط خواهند نمود.

دانشگاهیان فنی و حرفه ای کشور
آموزشکده فنی وحرفه ای دختران یاسوج

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد