تاریخ درج خبر : 1393/11/23
کد خبر : ۴۴۶۸۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

آیت‌الله ملک‌حسینی: مدیریت سرعت و هدف از ویژگی‌های مدیریت جهادی است

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با کارکنان جهاد کشاورزی گفت: مدیریت سرعت و هدف از ویژگی‌های مدیریت جهادی است.

ملک‌حسینی

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد، آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی در جمع مدیران و کارکنان جهاد کشاورزی اظهار کرد: شما بازماندگان جهاد سازندگی و مجاهدان دوره دفاع مقدس هستید که رسالت بسیار سنگین و حیاتی دارید.
نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهامت‌های شما و همکارانتان در جهاد سازندگی در ذهن مردم ماندگار شده است، افزود:‌ اکنون نیز عرصه خدمت شما در سنگر کشاورزی کمتر از سنگرهای دفاع مقدس نیست.
وی با قدردانی از رئیس سازمان جهاد کشاورزی و فعالان عرصه تولید و تأمین غذای مردم، ابراز داشت:‌ اکنون نقش‌آفرینی همه خادمان به مردم و نظام اسلامی برای برون‌رفت از مخمصه‌های اقتصادی، تهاجم فرهنگی و شرایط موجود کشور کمتر از دوره جنگ نیست.
وی گفت: مدیریت جهادی، مدیریت اخلاص، سرعت و هدف است و نباید در خدمت کردن کاهلی و سستی به خرج دهیم.
آیت‌الله ملک‌حسینی ابراز داشت:‌ یکی از مشکلاتی که باید مواظب باشیم دامن‌گیر ما نشود موضوع دشمن درونی و افتادن به جان هم به اسم این جناح و آن دولت است.
وی، خطر دشمن درونی را کمتر از دشمنان بیرون از مرز ندانست و تأکید کرد:‌ مردان واقعی کسانی هستند که صدق در گفتار و عمل دارند و به عهد خود با خدای خویش از روزی که ایمان آوردند تا گفتار و رفتارشان وفادار هستند.
نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: اعتقاد به انقلاب نظام، دفاع صادقانه و زبانی از آرمان‌های انقلاب و تعهد و مسئولیت‌پذیری عملی را سه شاخصه وفای به عهد رای یک خادم واقعی در نظام اسلامی دانست.
وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به قداست شهدای جهادگر بیان کرد: باید یاد شهدای جنگ و جهاد را پاس بداریم چرا که ما هر چه داریم از این شهدا است و هر جا که موفقیتی به دست آوردیم همان جایی بوده که آرمان‌های انقلاب و شهیدان را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دادیم.
آیت‌الله ملک‌حسینی از مسئولان و افراد خواست تا به اسم انقلاب و اسلام زبان به تخریب گذشتگان و تهمت و دروغ باز نکنند و آنچه را انجام دادند صادقانه به مردم بگویند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد