تاریخ درج خبر : 1393/11/23
کد خبر : ۴۴۶۹۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

تصاویر راهپیمایی مردم دهدشت در روز ۲۲ بهمن

مردم دهدشت در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده خود این روز را گرامی داشتند.

IMG-20150211-WA0046

به گزارش سایت استان، معاون سیاسی و امنیتی استاندار به عنوان سخنران ویژه در این مراسم حضور یافت.

فتاح محمدی در جشن انقلاب اسلامی در دهدشت گفت: انقلاب اسلامی در شرایطی شکل گرفت که تاریخ سیاسی و فرهنگی، جهان را سکولاریزه کرده بود از اخلاق ودین مداری وارزش مداری در دنیا خبری نبود و اظهار داشت در این شرایط سخت اتفاقی بزرگی تاریخ جهان را متحول کردکه امروزعزت و افتخاره همه انسانیت به انقلاب اسلامی است.

محمدی بیان داشت: بیست دو بهمن در سال پنجاه هفت صدای دوباره روح الامین بود که پیام مذهب و معنویت را به کسانی که از خود بیگانه بودند رسانید وعهد عزلی و پیمان فطری انسان را با خداوند یاداور شد.

وی دو اصل امر به وحدت و نهی از تفرقه را رمز پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و یادآور شد: تبعیت از رهبری زمینه ساز ادامه این وحدت است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه جهاد اسلامی و حزب الله لبنان از دیگر دستاورد های این انقلاب است، گفت: فرزندان خمینی کبیر در هشت سال دفاع مقدس و سربازان امام خامنه ای امروز برای حراست و حفاظت از انقلاب و محرومان و مظلومان در تمامی عرصه ها جان فشانی می کنند.

وی با اشاره به اینکه هیچ تصمیمی در جهان بدون حضور جمهوری اسلامی گرفته نمی شود، تصریح کرد: امروزه کشورمان به یک قدرت جهانی تبدیل شده است.

محمدی در پایان سخنانش به تیم مذاکره کننده هسته ای اشاره داشت و اضافه کرد: تیم مذاکره کننده هسته ای با تکیه به بیانات مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم همیشه ولایی ایران اسلامی از حقوق هسته ای کشورمان دفاع خواهند کرد.

گزارش تصویری از حضور مردم دهدشت در راپیمایی ۲۲ بهمن:
گزارش و عکس: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد