تاریخ درج خبر : 1393/11/23
کد خبر : ۴۴۶۹۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان شد

یک کهگیلویه و بویراحمدی مدیرعامل بانک پارسیان کشور شد.

۳۷۹۷۸۳۱۵۴۹۶۹۹۷۵
با تصمیم هیات مدیره بانک پارسیان، کوروش پرویزیان مدیرعامل این بانک شد و علی دیواندری از این سمت خداحافظی کرد.
پرویزیان پیش از این، مدیرعاملی بانک سینا را برعهده داشت. مشاور رئیس کل بانک مرکزی، مدیرعامل بانک توسعه صادرات ، عضو شورای پول و اعتبار و رئیس موسسه عالی آموزش بانکداری از جمله سوابق پیشین پرویزیان در نظام پولی و بانکی کشور به شمار می‌رود.
در همین حال، سایت رسمی بانک پارسیان اعلام کرد: علی دیواندری که در ماه های اخیر دچار بیماری شده به رغم توصیه مکرر پزشکان معالج و صدور مرخصی استعلاجی بنا به رعایت مصالح بانک پارسیان حاضر به ترک بانک نشد و تا انتخاب جانشین به فعالیت خود در بانک ادامه داد.
وی در دی ماه سال گذشته به این سمت منصوب شده بود و امروز پس از گذشت حدود یک سال ناگزیر از کناره گیری شد.
دیواندری پیش از مدیرعاملی بانک پارسیان، مدیرعاملی بانک ملت را برعهده داشت.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • گچساران پایتخت ایران گفت:

  افرین بر کوروش پرویزیان گچسارانی الاصل

 • حق الناس گفت:

  ایشان در دوره تصدی در بانک سینا تعدادی ازشعب را در بعضی استان بست وتعدادی از کارمندان شعب که از ابتدا کاربانک سینا بودندرا بیکار کردونامبرده اگه واقعا” به جایی که بود عرق داشتند بعدازهشت ماه به جای دیگر نقل مکان نمی کردند.بعضی از شعب بعلت موقعیت وفقر مردم ساکن آن از نظر منابع کمتر ازمکان های پولدار رشد داشتند بدون توجه به موقعیت جاها وفقط براساس منابع نه تلاش کارمندان شعب را بست .قضاوت با شما

 • ناصراز ارومیه گفت:

  بنده کارشناس ارشدمدیریت منابع انسانی هستم واقعا سمت مدیر عاملی بانک پارسیان را به جنابعالی تبریک میگویم چون سوابق شمارا میدانیم.من هفت سال کارمندپارسیان هستم . آرزو ی موفقیت روز افزون را از خداوند منان خواستاریم .انشا الله در کنار شما ونزد جنابعالی از تجربیات گرانبهایتان بهره مند شوم .

  • امین کاربخش گفت:

   منظور از تجارب گرانقدر, گرفتن بهره و نزول مرکب از مردم است!
   بانک پارسیان به خاطر 5 میلیون تومان بدهی از اصل وام 11 میلیونی سال 1383 امسال آپارتمان 160 میلیون تومنی ما رو به نام خودش زد. یعنی 5 میلیون سال 85 در سال 94 میشود 160 میلیون تومن؟ کدام نزول خور تو تاریخ 30 برابر اصل پول رو پس میگیره اینم بگم که ما به خاط مریضی پدرم قادر به پرداخت بقیه اقساط نبودیم الا ن هم باید بریم تو حاشیه شهر یک خونه 40 متری اجاره کنیم. میگن مدیر عامل قبلی آقای دیواندری دچار بیماری سخت شده بود نمیدونم دست تقدیره و یا اصلاً این حرفها خرافاته. ولی وای اگر به احتمال یک در 100میلیارد معاد و روز حسابی در کار باشه. وای!

 • مسلم گفت:

  انشاله در جبهه خدمت به مردم ایران اسلامی مثل گذشته موفق باشید و برای شما آرزوی سلامت را از خداوند منان خواستاریم.

پربازديد