تاریخ درج خبر : 1393/11/23
کد خبر : ۴۴۷۰۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

این استان به دلیل تاریخی و خصومت با رژیم طاغوت از توسعه نیافتگی رنج می‌برد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن پاسخی به تهدیدهای دشمن است.

IMG_2878

سید موسی خادمی در جمع راهپیمایان یاسوج در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن یاسوج افزود: مردم این استان با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲بهمن بار دیگر بر پیروی از خط امام و رهبری تاکید کردند.

وی اظهارکرد: این حضور نشان می دهد که مردم به رغم مشکلات اقتصادی هیچ گاه از آرمانهای انقلاب و مولود آن یعنی جمهوری اسلامی دست برنمی دارند و در مقابل تهدیدات خارجی خواهند ایستاد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مردم این استان همواره در کنار انقلاب و رهبری بوده و هستند و در تمام صحنه‌هایی که نیاز به حضور و مشارکت آنان بود باشکوه و حماسی حاضر شدند.

خادمی همچنین با بیان اینکه این استان به دلیل تاریخی و خصومت با رژیم طاغوت از توسعه نیافتگی رنج می برد، اضافه کرد: این استان دارای پتانسیل‌های خوبی در تمام زمینه‌ها و ابعاد است که نیاز است دولتمردان حمایت و توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند.

مردم استان کهگیلویه و بویراحمد همواره در خط انقلاب و روحانیت گام برداشتند

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد قبل از انقلاب با هیچ نظام سیاسی سازش نکردند.

غلام‌ محمد زارعی در جمع راهپیمایان راهپیمایی ۲۲ بهمن یاسوج از حضور باشکوه مردم این شهر در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد و افزود: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد قبل از انقلاب با هیچ نظام سیاسی سازش نکردند و همواره در خط انقلاب و روحانیت گام برداشتند.

IMG_2882
وی اظهارکرد: تاریخ مردم کهگیلویه و بویراحمد سرشار از مجاهدت، ایثارگری و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی است و قبل از انقلاب تبلور ایثار و زمان‌شناسی این مردم را بارها دیدیم و شنیدیم.
نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی تحولات زیادی در این استان به وقوع پیوست اما باز هم جای کار، تلاش و کوشش برای پیشرفت این استان وجود دارد و احساس می‌شود.
زارعی تصریح کرد: هر خدمت زیربنایی که در این استان رخ دهد در وهله اول یک اثر ملی و سراسری است و تمام قسمت‌های کشور از این کار زیربنایی بهره‌مند می‌شوند.
وی ادامه داد: اگر در این استان راه ساخته شود شاهراه جنوب، مرکز، شمال و شرق کشور را به هم متصل می‌کند و موجب می‌شود تمام نقاط کشور از این راه استفاده کنند.
وی اضافه کرد: اگر سدی ساخته شود علاوه بر تأمین آب شرب و کشاورزی مردم این استان، مردم سایر استانهای کشور از این نعمت نیز بهره‌مند می‌شود.
نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به احداث خط آهن یاسوج – اقلید اشاره کرد و گفت: اگر راه‌آهن در این استان ساخته شود سبب احیاء جاده ابریشم می‌شود.
زارعی عنوان کرد: با توسعه گردشگری در کهگیلویه و بویراحمد نه تنها این استان از این خدمات بهره‌ می‌برد بلکه کل کشور از این خدمات بهره‌مند می‌شوند که عاجزانه درخواست می‌کنم دولتمردان دولت تدبیر و امید نگاه ویژه‌ای برای پیشرفت این استان داشته باشند.
وی ضمن تشکر از حضور باشکوه مردم یاسوج در راهپیمایی ۲۲ بهمن اضافه کرد: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد همچون سال‌های گذشته با حضور باشکوه خود وفاداری خود را به نظام و انقلاب ثابت کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بیطرف گفت:

    جناب خادمی بخشی از توسعه نیافتگی استان به لابی ناسیونالیسم فامیلی برمی گرددکه شما ازقبل ان فعلا نماینده دولت در استان هستید .ما راست قامتان تاریخ (راست سنتی ) باعث پیروزی جناح اعتدال شدیم وبس .وشماها میوه این پیروزی را نوش جان میکنید .لیدر شما استاد منطقیان علنا به دکتر رضایی رای داد وبرای ایشان تبلیغ نمود ولی امروز برای دولت اعتدال نیرو می گزیند مثلا در …………………. دهدشت یک مترسک بنام ……….. معرفی کرد که فقط بفکر ریال و جیب خود است .ایا فرد قوی تری از شما برای استانداری وجود نداشت ؟ ایا فرد ضعیف تری از ………….. برای ……………….. سراغ دارید .مشکل اساسی استان ما مسئولین بی کفایت وبی تدبیر است .استان ما نیازمند یک انقلاب اداری است تا بخشی از معضلات آن حل شود

پربازديد