تاریخ درج خبر : 1393/11/23
کد خبر : ۴۴۷۰۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

صدا و سیمای استان سخنان معاون رئیس جمهور را پخش نکرد

صدا و سیمای استان در یک اقدام عجیب و نامتعارف صحبت های سخنران اصلی مراسم ۲۲ بهمن در یاسوج را پخش نکرد.

IMAGE63464037414311918611

بنا به این گزارش، در سالهای گذشته مراسم ۲۲ بهمن به صورت مستقیم از شبکه محلی دنا پخش شده و صحبتهای سخنران اصلی نیز پوشش داده می شد اما امسال و در یک اقدام عجیب شبکه دنا از پخش سخنان مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور خودداری کرد.

شبکه دنا به هنگام سخنرانی مجید انصاری فقط تصاویر زنده و مستقیم از حضور مردم در شهرهای یاسوج و گچساران را پخش می کرد و صحبتهای معاون رئیس جمهور پوشش داده نشد و هیچ توضیح قانع کننده ای نیز در این خصوص اعلام نشد و معمولا در چنین مواقعی اگر مشکل فنی رخ دهد بلافاصله به مخاطبان و بینندگان اطلاع داده می شود.

مدیرکل صدا و سیمای استان خود در محل اجتماع مردم یاسوج حضور داشت و به نظر میرسد مدیریت پخش مستقیم مراسم را شخصا عهده دار است.

این درحالی است که مراسم ۹ دی در مصلی یاسوج که با حضور زاکانی نماینده اصولگرای مجلس برگزار شد به صورت مستقیم پوشش داده شد و همه سخنان وی نیز از شبکه دنا پخش شد.

بر همگان واضح و مبرهن است که اهمیت مراسم ۲۲ بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی بسیار بالاتر از مراسم ۹ دی و طبیعتا جایگاه معاون رئیس جمهور نیز از نماینده مجلس والاتر است.

جا دارد استاندار و مسئولان ارشد استانی دلیل این قصور را از مدیرکل صدا و سیما جویا شده و یا آقای افشارنیا با حضور در برنامه های خبری این شبکه دلیل عدم پوشش سخنان معاون رئیس جمهور را برای افکار عمومی بیان کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • همشهری گفت:

  لازم به توضیح است که:
  ۱- اصول گرایان با غوغا سالاری و شانتاژ بازی و سیستم ماکیاولی خود برای طرد اصلاح طلبان به هر اقدامی دست می زنند.
  ۲- صدا و سیما زیر نظر دولت که نیست و اصولا حرف شنوی از رییس جمهور ندارد و انتظار دوست محترم از استاندار آقای خادمی برای مقابله با آن عبث و بیهوده جلوه می کند.
  ۳-چون صدا و سیما میلی است اگر سخنان انصاری را پخش می کرد بسیار عجیب بود.
  ۴- صدا و سیما میلی است چون مراسم ۹ دی در مصلی یاسوج که با حضور زاکانی نماینده اصولگرای افراطی پایداری که هر روز انحرافی تر می شوند به صورت مستقیم پوشش داده شد.
  ۵- میلی است چون پوشش دهنده دولت عدالت محوری بود که کشور ما را به روز سیاه نشانده و باز وقیحانه دم از دین و عدالت میزند.

 • احسان گفت:

  همیشه گفتند سالی که نیکوست از بهارش پیداست.مدیرکل محترم صدا وسیما با انتصاب کورکورانه ونابجا والبته عدم تحمل فشارهای بیرونی مبنی بر انتخاب ……………………… نشان داد که نمیشود به این شبکه بومی امیدوار بود.

 • محمدم گفت:

  صدا وسیما فقط تشمال ورقص نشون میدهولاغیر

 • ناشناس گفت:

  انصافا سه سال است که شبکه دنارا تماشانکردم . جون مطالب بی ربطی داره .

 • احمدی گفت:

  ما که از ۳۶۵ روز سال یک دقیقه هم شبکه استان(دنا) را نگاه نمی کنیم،حالا پشیمان نیستم که نگاه نکرده ام چون با چنین تفکری که بر آن می گذرد نگاه کردن به آن وقت تلف کردن است،اگر سخنان انصاری را پخش می کرد بسیار عجیب بود و انتظار پخش سخنان یک اصلاح طلب توسط صدا و سیمای میلی کاری عبث است.

 • حمید گفت:

  اقای استانداررسیدگی کنید

 • گنجی پور گفت:

  سلام حمید – مجید انصاری اگر از پیروان فتنه است – نمی توانست نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری باشد – از طرفی ایشان منسوب رهبر انقلاب در شورای مصلحت است واز همه مهمتر معاون پارلمانی رییس جمهوری است که حکمش از طرف امام خامنه ای تنفیذ شد بنابراین نیازی به انگ چسباندن به ایشان نیست بنده به روحانی رای نداده وشاید درآینده هم رای ندهم ولی ما همه باید مطیع قانون مملکت اسلامی خود باشیم .چطور صدا وسیمای استان دقایقی از وقت برنامه اش را در مورد فروشگاه نگین راک در یاسوج صرف می نماید ولی حاضر نیست به سخنان معاون رییس جمهور منتخب ملت اشاره کند

 • حمید گفت:

  مجید انصاری از جمله پیروان فتنه بودن ، واقعا جای حرف داره که این اقا که به مجاری قانونی این کشور پایبند نبودن حالا انتظار بیش از این داشته باشه . افساد طلبان روی زمین و اصولگرایان ریا کار . جفتتون برید به درک . انقلابی بودن نه به مرام اصلاح طلبیه نه اصولگرایی

 • ناشناس گفت:

  جناب آقای استاندارشماتاکی میخواهی به این بی احترامی هاکه آقایون می کنند رسیدگی بکنی واقعا ضعف خودت راداری نشون می دهی

 • ناشناس گفت:

  ریاست …………. صداوسیما واقعا برات متاسفم

 • کا جونباز گفت:

  صدا و سیمای میلی همینه دیگه

 • بهلول گفت:

  علت عدم پخش بر هر کسی مشخص است . اگر استاندار واقعا مدیر منصوب دولت آقای روحانی است باید به کلیه مدیران استان ابلاغ کند که از هر گونه همکاری با سیمای میلی استان خودداری و به کلی این شبکه را بایکوت کنند .

 • آگاه باش آقای استاندار گفت:

  متاسفم که آدم بسته و دولت افراطی داری ( احمدی نژادی ) همچون …………… در استان کهگیلویه و بویر احمد این چنین احساس قدرت میکند که آقای خادمی در مقابل آن خود را کوچیک نشان می دهد ….
  وای به روزی که مردم جلوی صدا و سیما تجمع کنند
  آیا خادمی آنوقت دیگر جلودار مردم خواهد شد یا پوزه تفنگش را به واسطه حمایت از یک مدیر خاله زنکی به سمت مردم غیور استان نشانه می رود ….

 • احمدی گفت:

  چطور انتظار داشته باشیم استان پیشرفت کند،با وجود چنین مدیرانی که ۲۲ بهمن را فدای مطامع حزبی و جناحی خود می کنند و منافع ملی کمترین ارزشی برای آنان ندارد استان بیش از پیش محروم و عقب مانده می شود،وقتی مسائل سیاسی بر واقعیت جامعه مستولی شود و مدیران دین خود را فدای دنیای دیگران می کنند باید پیشرفت را در دور دست ها و دست نیافتنی ببینیم،صدا و سیما واقعا میلی است نه ملی،سرافراز آمد که سرافرازمان کند سرافکنده مان می کند.

 • داسونی گفت:

  اگر صدا وسیما یک کار مناسب انجام داده باشد ،آن یک کار همین کار است……

  • اهورا گفت:

   تخریب چهره ها از دیدگاه شما کار مناسب است؟
   اسمتو عوض کن

 • عیدی گفت:

  وقتی که تعصب ……………. بر …………. استان حاکم باشد همین میشه، متاسفانه اب خوردن در استان ما هم اصلاح طلب و اصولگرا شده.. خدا به خیر کنه

پربازديد