تاریخ درج خبر : 1393/11/23
کد خبر : ۴۴۷۴۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

کانون زبان ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر کانون زبان استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد کانون زبان ایران با حضور نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ، معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری ، مدیران کل دستگاههای اجرایی و جمعی دیگر از مسئولین استان افتتاح شد و ترم بهار سال جاری فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز خواهد کرد.

DSC07707
نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم افتتاحیه با بیان اینکه جای خالی کانون زبان ایران در استان احساس می شد اظهار داشت: امروز کانون پورش فکری کودکان و نوجوانان در یک اقدام خوب کانون زبان ایران را که جالی خالی ان در استان احساس می شد را افتتاح و به مردم و خانواده های خوب استان هدیه داد.
غلام محمد زارعی افزود: کاری و طرحی که در دهه مبارک فجر به بهره برداری و آغاز شود برکات عدیده ای خواهد داشت و این سرشت کار در دهه فجر می باشد.
وی به نقش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پرورش و رشد فکری کودکان و نوجوانان اشاره کرد و ابراز داشت: مسائل فرهنگی اکسیر اصلی پیشرفت هر کشوری است و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مقدمه و پایه اصلی این مسائل فرهنگی است.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آیین افتتاح این کانون گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از نظر نیروی انسانی غنی است و وظیفه تمامی این نیروی انسانی کشف استعداد نیروی خلاق است.
عیسی گرجی زاده افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد تنها استان در کشور بوده که فاقد کانون زبان ایران بوده که هم اکنون با حمایت های مسوولان استانی و کشوری این مرکز را افتتاح خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حلقه مفقوده فرهنگی است، ادامه داد: قطعا فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در توسعه فرهنگ موثر خواهد بود.

DSC07698

این مقام مسوول ضمن اعلام آمادگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص راه اندازی دیگر شعب کانون زبان ایران در دیگر شهرستانهای استان اظهار داشت: در صورت مساعدت مسوولان کشوری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این آمادگی را دارد که در شهرستانهای گچساران و کهگیلویه مراکز آموزشی کانون زبان را احداث و افتتاح نماید.
وی، با اشاره به اینکه پیگیری های نماینده محترم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و مسوولان استانی در اخذ مجوز راه اندازی کانون زبان در این استان از آنان قدردانی کرد.

گرجی زاده اظهار داشت: مرکز آموزشی یاسوج در اسفندماه سال جاری علاقه مندان رشته زبان انگلیسی واحد خردسالان را ثبت نام خواهد کرد و این زبان آموزان بهار ۹۴ ترم تحصیلی خود را شروع خواهند کرد.
گفتنی است اولین مرکز کانون زبان ایران در شهر یاسوج ، خیابان مطهری، شهدا ۳ و در محل ساختمان دبیرستان دخترانه طوبی افتتاح شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • نفس گفت:

    بیان بهبهان..ما بچه های بهمئی میریم بهبهان هممون..مجبوریم دیگه

  • بی نام گفت:

    این چه وضعشه ما باید بریم شیرار تعیین سطح کنیم فقط هم تا فردا وقت هست

  • رامین گفت:

    خیلی دیر مسولین دس به کار شدن باید زودتر از اینا اینکارو میکردن. متاسفم که هنوز شهراستانای ما کانون زبان ندارند.

پربازديد