تاریخ درج خبر : 1391/03/12
کد خبر : ۴۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگ‌ترین تعاونی تولیدی کهگیلویه و بویراحمد نیازمند توجه مسولان است

مدیرعامل بزرگ‌ترین تعاونی تولیدی کهگیلویه و بویراحمد با 5 هزار عضو از مسئولان این استان و نهادهای خیریه خواست برای راه‌اندازی این مجتمع همکاری و همفکری بیشتری داشته باشند.

حسین محمدخانی در اجتماع سهامداران آب معدنی شهر سی‌سخت اظهار کرد: با توجه به اینکه مردم منطقه کشاورز و کم درآمد هستند با همفکری این اقشار اقدام به تشکیل تعاونی آب معدنی در قالب کار تولیدی کردیم.

مدیرعامل تعاونی آب معدنی سی‌سخت عنوان کرد: تعاونی آب معدنی سی‌سخت در زمینی به مساحت یک هکتار و اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال با مشارکت پنج هزار عضو از مردم این شهر در بهترین نقطه آب وهوایی شهر سی سخت (چشمه میشی) تشکیل شده است.

وی عنوان کرد: با توجه به تورم ایجاد شده، تعاونی افزایش سرمایه خود را اعلام کرده ولی متاسفانه اکثر اعضای تعاونی کم درآمد بوده که این امر باعث شده تعاونی از نظر تامین مالی با مشکل جدی روبه‌رو شود.

محمدخانی با بیان اهمیت کار این تعاونی پنج هزار نفره، افزود: از سازمان‌های خیریه استدعا داریم با توجه به اینکه این طرح، طرحی عام‌المنفعه برای کمک به مردم و کشاورزان و افراد بی‌بضاعت است، در صورت امکان در زمینه مالی برای راه‌اندازی این تعاونی در کوتاه‌ترین زمان ممکن مساعدت شود.

وی عنوان کرد: در صور ت پرداخت تسهیلات این کارخانه علاوه بر تهیه آب معدنی راه‌اندازی نوشیدنی‌هایی همچون دوغ و انواع دلستر و نوشابه را نیز در دست اقدام دارد.

.

.

.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد