تاریخ درج خبر : 1391/08/08
کد خبر : ۴۴۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

جدول زمان‌بندی جشنواره تئاتر منطقه‌ای فجر در یاسوج

سایت استان: معاون سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: به همت عوامل اجرایی بیست و چهارمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر فجر، برنامه زمان‌بندی این جشنواره تهیه و توزیع شد.
مهدی ابدالی اظهار کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی عوامل اجرایی بیست و چهارمین جشنواره تئاتر فجر قصد بر اجرای هر چه بهتر و بیشتر برنامه‌های این جشنواره ملی را داریم.

دبیر اجرایی بیست و چهارمین جشنواره تئاتر فجر منطقه سه کشور گفت: این جشنواره با حضور 15 گروه از هفت استان کشور به میزبانی یاسوج برگزار می‌شود.

ابدالی در ادامه به شرح برنامه زمان‌بندی این جشنواره اشاره کرد و گفت: در روز اول این جشنواره اجرای نمایش «زوو» به نویسندگی و کارگردانی افسانه محمدی از ایلام در پلاتوی حسین پناهی، اجرای نمایش «مجلس سور سوگ ایوب» به نویسندگی و کارگردانی حسین رضایی از بوشهر در پلاتوی یونس آبسالان، نمایش «تئوری دوست داشتن» به نویسندگی اصغر جلیلی و کارگردانی میثم ملازینل از قزوین و اجرای آخر در هشتم آبان «گالیدراک» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا طاهری در پلاتوی حسین پناهی به روی صحنه می‌روند.

وی برنامه روز دوم جشنواره را به شرح زیر عنوان کرد: نمایش «باید امشب بروم» به نویسندگی کامران شهلایی و کارگردانی فاضل حائری یزدی از قم در پلاتوی حسین پناهی، نمایش «خیال» به نویسندگی محمدرضا زندی و کارگردانی مسعود رضی از همدان در آمفی‌تئاتر هنرنما، نمایش «آلرژی» به نویسندگی و کارگردانی آیدا بناکار از فارس، اجرای «خون و خیانت» به نویسندگی و کارگردانی جواد صداقت از بوشهر در پلاتوی حسین پناهی و «خشت خام خانه» به نویسندگی علی اصغری و کارگردانی محمد صمدی از قزوین در آمفی ‌تئاتر هنرنما اجرا می‌شوند.

دبیر اجرایی این جشنواره برنامه‌های اجرایی آخرین روز بیست و چهارمین جشنواره تئاتر فجر را کابوس «کشدار شادی» به نویسندگی ابوالفضل بلغدار و کارگردانی صدیقه مشایخی از قم در پلاتوی حسین پناهی، نمایش «دال» به نویسندگی و کارگردانی مهدی آشوغ از خوزستان در پلاتوی آبسالان عنوان کرد.

ابدالی در ادامه گفت: اجرای نمایش «مرثیه‌ای برای یک مرده» به نویسندگی رسول حق‌جو و کارگردانی مجتبی رستمی‌فر از خوزستان در آمفی تئاتر هنرنما، اجرای «شوق تلخ» به نویسندگی محمد قاسمی و کارگردانی پری بارانی از همدان در آمفی تئاتر هنرنما، نمایش «سوز کمانچه در عصر یخبندان» به نویسندگی و کارگردانی سعید خیراللهی از ایلام در پلاتوی آبسالان و نمایش «خانه شیشه‌ای» به نویسندگی طیبه نیک‌آزاد و کارگردانی علی حیدری از خوزستان بر روی صحنه می‌روند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد