تاریخ درج خبر : 1393/11/27
کد خبر : ۴۵۰۰۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

تفاهم نامه همدلانه بانک مسکن استان و مرکز امورمشاوران و وکلای استان

یکشنبه شب بانک مسکن استان میزبان وکلای مرکز مشاوران بود تا در یک همدلی از یک طرف وکلا که بعضا جزء طبقات پر درآمد جامعه هستند حساب و کتاب مالی خودرا به سوی بانک مسکن سوق دهند،ازسوی دیگر آن دسته از وکلا که در تامین مسکن و احیانآ دفتر کار خود با مشکل مواجه هستند، از تسهیلاتی که مدیریت امور شعب بانک مسکن جناب آقای بقایی قول دادند استفاده کنند.

IMG_1250
در ابتدای همایش آقای بقایی مدیر بانک مسکن استان با گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی به بخشی از وظایف و رسالت بانک متبوع خود در راستای خدمت به طبقات مختلف جامعه برای خانه دار شدن آنان اشاره نمودند.
پس از وی آقای اکبریان،رییس شعبه مرکزی بانک مسکن یاسوج با برشمردن برخی از مشکلات بانک مسکن در راستای ارایه خدمات به شهروندان اظهار داشت کما فی السابق بانک مسکن بهترین محل برای خانه دار شدن مردم می باشد،ایشان اظهر داشت یکی از سخت ترین چالش های بانک مسکن در چندسال اخیر،گرانی لجام گسیخته زمین و مسکن خصوصا در آخرین خیز گرانی در سالهای نود و یک و نود و دو بوده است.

پس از وی، آقای زرین به نیابت از مجموعه مرکز مشاوران ضمن ابراز خرسندی از چنین تعاملی با ذکر خاطره ای از دوران تحصیل که در آن دانشجویی در حال خواندن متن قانون،به اشتباه مسکن را مسکن(آرام بخش)خوانده بود،و بعد استاد با طعنه گفته بود در واقع مسکن اصلی هم همان مسکن است!

در پایان آقای مرتضی بهشتی رییس هیات مدیره مرکز امور مشاوران و وکلا در سخنان مفصلی به سابقه تاسیس مرکز مشاوران و وکلا و استقلال مرکز از مرکز مشاوران فارس،به ذکرسختی های تاسیس مرکز در ابتدای کار پرداخت. سپس با برشمردن رئوس برنامه های مرکز برای ارتقاء کیفیت ارایه خدمات حقوقی به شهروندان پرداخت. وی در ادامه سرفصل های برنامه های مرکز برای تعالی،آموزش و ارتقاء سطح علمی وکلا اشاراتی نمودند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد