تاریخ درج خبر : 1393/11/27
کد خبر : ۴۵۰۰۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

امنیت امروزی ما مدیون رشادت‌های شهدا است

قدرت‌الله ویسی عصر امروز در جمع برخی خانواده‌های شهدای سازمان جهاد کشاورزی، برنامه‌های این سازمان برای حمایت و تجلیل از جامعه بزرگ ایثارگری را تشریح کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای اشنایی نسل جوان با اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی و همچنین پیروزی انقلاب رویداد بزرگ در تاریخ ایران است که در این دهه نیز تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.

vaisi

قدرت‌الله ویسی گفت: مجموعه سازمان جهاد کشاورزی در برگزاری جشن شکوهمند دهه مبارک فجر نقش ارزنده‌ای داشته به طوری که با برگزاری چندین جشن بزرگ روستایی و عشایری در این زمینه فعالیت‌های خوبی داشته است.

وی به برگزاری جشن انقلاب با حضور خانواده‌های کارکنان جهاد کشاورزی اشاره کرد و توضیح داد: در این جشن از فرزندان ممتاز دانش‌آموز و دانشگاهی همکاران و همچنین خانواده‌های معظم شهدای سازمان تجلیل به عمل امد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهدا جزء سرمایه‌های زنده و جاودانه ملت و نظام اسلامی هستند، افزود: باید ایثارگری، فداکاری و رشادت شهدا و خانواده‌های آنان را پاس بداریم تا روح فداکاری، وفاداری و ایثار به عنوان یک ارزش در جامعه اسلامی ما، حفظ و ماندگار باشند.

امنیت امروزی ما مدیون رشادت‌های شهدا است

وی ادامه داد: امنیت، آسایش و سربلندی امروز کشور مرهون و مدیون خون‌هایی است که عزت‌مندانه و فداکارانه بر زمین ریخته شد تا پرچم اسلام همچنان بر فراز قله مقاومت و سربلندی به اهتزاز درآید.

ویسی بیان کرد: هرگاه سخن از انقلاب و آرمان و ارزش‌های آن می‌شود ناخودآگاه تصویر پر ابهت و عزت‌آفرین شهدا در ذهن پدید می‌آید.

این مسئول در جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برنامه‌های بازدید و سرکشی این سازمان از خانواده‌های شهدا و ایثارگران، ابراز داشت: خانوادهای معزز شهدا نیازی به سرکشی ما مسئولین ندارند و ان ما مسئولان هستیم که برای سعادت خود نیازمند به حضور در منازل خانواد‌های شهدا و رسیدگی به مشکلات آنان را داریم.

برخی برنامه‌های جهاد کشاورزی برای خانواده‌های شهدا

وی یادآور شد: سرکشی و دیدار مستمر با جامعه بزرگ ایثارگری و خانواده‌های شهیدان، وظیفه ذاتی و رسالت سازمان است که ما در این رابطه از هیچ تلاشی دریغ نکرده و نخواهیم کرد.

ویسی برخی برنامه‌های این حوزه را شامل رسیدگی و پیگیری امور مادی و معنوی ایثارگران، مشکلات معیشتی، احکام حقوقی وامور اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران برشمرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تجلیل و تکریم ایثارگران از طریق یادواره شهدا، اردوها، سفرهای زیارتی و سیاحتی و جشنواره‌ها و همچنین تهیه وتدوین تاریخ وقایع جنگ، خاطرات مکتوب، مصاحبه با فرماندهان سنگرسازان بی سنگر و همرزمان را از مهم‌ترین برنامه‌های این معاونت اعلام کرد.

وی تأکید کرد: به خانواده گرانقدر ایثارگران و شهدا اطمینان می دهیم که هر آنچه در توان داریم در خدمت این خانوادها باشیم و هرگز قدمی و قلمی کوتاهی نکنیم چرا که بر همه ما مسئولان و آحاد جامعه واجب است تا مراقب باشیم جایگاه رفیع شهدا و خانوادهای آن حفظ شود.

سازمان جهاد کشاورزی ۵۰ شهید گلگون‌کفن را تقدیم اسلام و انقلاب کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد