تاریخ درج خبر : 1393/11/29
کد خبر : ۴۵۱۴۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

از نخستین بازنشسته‌های شهرک‌های صنعتی استان تجلیل شد

در اقدامی شایسته و با حضور مسئولان ارشد استان کهگیلویه و بویراحمد نخستین بازنشستگان شرکت شهرک‌های صنعتی این استان تجلیل شدند.

shahrak (2)

مراسم تجلیل از ۲ تن از بازنشستگان شرکت شهرک‌های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد، با حضور حسن نوروزی، معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری، جعفر گوهرگانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی این استان و پرسنل این شرکت برگزار شد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم با اشاره به تقارن این مراسم با ماه بهمن، به خدمات نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: در این استان هر چه در صنعت داریم به برکت انقلاب اسلامی بوده است.

سهراب بنام، افزود: به جز کارخانه قند و صنعت نفت، در استان کهگیلویه و بویراحمد و قبل از انقلاب صنعتی وجود نداشته و باید قدردان این نعمات باشیم.

وی با بیان اینکه شرکت شهرک‌های صنعتی قبل از انقلاب موجودیتی نداشته است، ادامه داد:‌ اکنون ۱۲ شهرک صنعتی در این استان داریم به طوری که قابلیت واگذاری زمین‌های صنعتی را به هر سرمایه‌گذار پای کار وجود دارد.

بنام، تصریح کرد: هر چه داریم به برکت نظام اسلامی و مرهون زحمات کارکنان و خانواده‌های آنان در این شرکت است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش ابراز داشت: اشتغال و بیکاری دغدغه اصلی کشور و این استان است و دولت نیز برای کاهش بیکاری برنامه و راهکار دارد.

shahrak (1)

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: مشکلات زیرساختی و بیکاری موجود در این استان مسئولیت مدیران اقتصادی و حوزه صنعت را جدی‌تر و سنگین‌تر کرده است.

وی توضیح داد: این سنگین بودن وظایف محوله در بخش صنعت و مشکلات عدیده زیرساختی، محرومیت‌های کهنه این استان و افزایش شمار بیکاران می‌طلبد تا از یک سو مسئولان ارشد حمایت ویژه‌ای داشته باشند و از سوی دیگر متولیان و کارکنان این شرکت تلاش دوچندان کنند.

بنام در بخش پایانی صحبت‌هایش، قدردانی از مخلوق را کاری الهی و انسانی دانست و یادآور شد: امروز نخستین بازنشسته‌های این شرکت مورد تجلیل قرار می‌گیرند ولی این شرکت هیچ‌گاه بی‌نیاز از خدمات و تجربیات این بازنشستگان نیست.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: آقای عباسی و حبیبی‌پور، ۳۰ سال از بهترین ایام عمر خود را صرف خدمت و تلاش در جهت اهداف این شرکت کردند که همواره قدردان آن‌ها خواهیم بود.

بنام افزود: شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد راه مؤثر و مجاهدانه بازنشستگان خود را تا نیل به اهداف نهایی و کمک به خروج این استان از محرومیت ادامه می‌دهد.

بنام با قدردانی از همکاران و کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرایط خوبی برای سرمایه‌گذاری در شهرک‌های ۱۲ گانه صنعتی این استان وجود دارد و از همین‌جا برای فشردن دست سرمایه‌گذاران و متقاضیان احداث واحدهای تولیدی و صنعتی اعلام آمادگی می‌کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد