تاریخ درج خبر : 1392/05/06
کد خبر : ۴۵۱۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

شوخی سید حسن خمینی با امیر قلعه نویی

سایت استان: معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت:قلعه نویی از دیدن محل سکونت امام (ره) بسیار متأثر شد.

امیر عرب در خصوص دیدار شب گذشته سرمربی استقلال و همراهان از جماران و محل سکونت امام خمینی(ره)اظهار داشت:در ماه مبارک رمضان و ماه بهار قران ما به جماران رفتیم.آقای قلعه نویی ونبی و …حضور داشتند.ما واقعا متأثر شدیم.رهبر یک مملکت در یک اتاق زندگی می کرد و چقدر ساده زیست بود.
وی افزود:نکته ای که برای من خیلی جالب بود این بود که اشک در چشمان آقای قلعه نویی حلقه زد.او فضا را که دید واقعا متأثر شد.قلعه نویی می گفت کاش امام زنده بود و ما به دیدار ایشان می رفتیم.
عرب ادامه داد:بعد از آن به دیدار سید حسن،نوه امام رفتیم.آقای قلعه نویی در ابتدا صحبت کرد.او به مسایل مالی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اشاره کرد و گفت:من سرمربی باید به فکر اسپانسر باشم و بازی تدارکاتی جور کنم.در حالی که وظایف سرمربی این نیست.مدیرعامل ما باید صبح تا شب دنبال پول باشد.من از شما که به دولت جدید بسیار نزدیک هستید می خواهم تا وزیر ورزش آینده به استقلال و پرسپولیس که دو بال تیم ملی هستند کمک ویژه کند.
معاون اجرایی استقلال ادامه داد:قلعه نویی در ادامه صحبت هایش تأکید داشت که وزیر ورزش آینده حتما باید در فضای ورزش بوده و تجربه فعالیت در این حوزه را داشته باشد.چرا که در این صورت تصمیماتی که گرفته می شود تخصصی تر خواهد بود.
عرب افزود:بعد از آقای قلعه نویی آقای نبی حرف زد و اظهارات آقای قلعه نویی را تأیید کرد و دست آخر هم آقای فائقی صحبت کرد.او گفت که هر کمکی که از دستش برآید برای ورزش انجام می دهد.
عرب در خصوص اینکه نوه امام(ره) شوخی خاصی با قلعه نویی نکرد گفت:ایشان گفت که می داند باد باعث شده توپ برود توی دروازه استقلال. نوه امام اصرار داشتند که ما افطار بمانیم اما ما ضمن عذرخواهی از محضر ایشان مرخص شدیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد