تاریخ درج خبر : 1393/11/29
کد خبر : ۴۵۱۹۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

دوره آموزشی آسفالت سطح یک در راه و شهرسازی استان برگزار شد

دوره آموزشی آسفالت سطح یک در اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

۱ (۵)

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیر راهداری راه و شهرسازی با تاکید به اهمیت اهداف این کارگاه آموزشی، گفت: هدف از این دوره آموزشی که با حضور اساتید، کارشناسان و پیمانکاران برگزار شد، آموزش های لازم برای رسیدن به کیفیت بالاتر در سطح جاده ها بود.

محمدحسین نصیری راد افزود: مسائل فنی، نحوه اجرای صحیح آسفالت، مصالح مرغوب بخصوص مصالح کوهی، نگهداری و اجرای صحیح از مسائل مهم در کیفیت آسفالت است که در این کارگاه یکروزه به این موضوعات پرداخته شد.

نصیری راد با اشاره به نقش جاده ها و ضرورت نگهداری از آنها در کشور گفت: راهها از سرمایه های هر مملکتی هستند و به منظور استفاده بهینه و جلوگیری از خسارتهای وارد و همچنین نگهداری از آنها باید مشکلات بوجود آمده در سطح آسفالت ها به موقع ترمیم گردد تا باعث بروز مشکلات جدی تر نشود.

۱ (۲)

مدیر راهداری راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان برخی از مشکلات آسفالت راهها در این استان ابراز داشت: گاهی آسفالت ها بصورت فنی اجرا نمی شود و باعث بروز اسیب هایی در سطح آسفالت و در نتیجه هدر روی هزینه ها می شود.
نصیری راد افزود: به هیمن خاطر به درخواست مدیریت راهداری استان این دوره آموزشی با حضور اساتیدی از سازمان راهداری وزارت راه و شهرسازی و کارشناس این حوزه و همچنین با حضور برخی از پیمانکاران برگزار شد و امیدواریم با این کلاس های آموزشی مجریان و کارشناسان با نحو صحیح اجرای آسفالت آشنا شوند و شاهد بهبود کیفیت در سطح جاده های استان باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ازچرام گفت:

    آقای آسفالتی واقعااگرشعارنیست چرا نظارت برکارپیمانکاران در هنگام آسفالت ندارید چرا میگذارید اینقدر دزدی وخیانت در پروژه های راه سازی بشه ؟چرا شعار میدهید؟ کدوم نظارت کدوم راه داری با ماشین بیت المال فقط در جاده ها عده ای حال میکنند؟ براستی علت چیست که یک آسفالت پس اندک مدت کوتاهی تخریب وکنده میشود؟ علت چیست که آسفالت بیست سال یا چهل سال پیش ثابت مانده ولی آسفالت جدید فرسوده وزود از بین میرود؟؟؟؟؟آیا غیر از این است که وجدان کاری وامانت داری نمیشود وبه خاطر سود بیشتر بردن مواد اولیه آسفالت یا زیر سازی ها را با کیفیت انجام نمیدهیم ودرآنها تخلف می کنیم؟؟؟؟؟چرا میگذارید خیانت عده ای به نان جمهوری اسلامی قلمداد شود؟؟؟چرا دزدی را جلویش را نمیگیرید؟ مگر دزدی چیست ؟ آیا هرکس در هر سمتی وکاری قرار دارد غیر این است که اگر تخلف وتخطی نماید دزدی است؟؟؟؟؟امان امان از خیانت به این نظام وخون شهدا وبدنام کردن آنها ازسوی عده ای مسول بی تدبیر وبی درایت ……….از کی بگیم به کی بگیم کی بکنه باور ؟؟>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پربازديد