تاریخ درج خبر : 1391/03/12
کد خبر : ۴۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

عملیات اجرایی ساخت مسیر پیاده‌روی چشمه میشی آغاز می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: به زودی عملیات اجرایی ساخت مسیر پیاده‌روی چشمه میشی سی‌سخت آغاز می‌شود.

خبرگزاری فارس: عملیات اجرایی ساخت مسیر پیاده‌روی چشمه میشی آغاز می‌شود

 

علیرضا ایزدی اظهار کرد: شهر زیبای سی‌سخت از جمله مکان‌های کم‌نظیر گردشگری در ایران است که سال به سال جمعیت گردشگر آن افزایش چشمگیری دارد.

وی در این خصوص تصریح کرد: سی‌سخت به عنوان قطب بزرگ گردشگری این استان بوده و لازمه معرفی و توسعه آن ایجاد زیرساخت‌های مناسب است.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در زمینه برنامه‌های مهم این سازمان در خصوص توسعه گردشگری سی‌سخت عنوان کرد: کار ساخت تعدادی کمپینگ اقامتی در این شهر که طی چند سال اخیر آغاز شده در حال تکمیل بوده و احداث چند کمپینگ دیگر نیز در دستور کار است که امیدواریم با همکاری سایر نهادهای اجرایی این اقدام نیز عملیاتی شود.

وی افزود: در خصوص مکان‌های اقامتی علاوه بر حمایت بخش خصوصی تعداد چند سوئیت نیز توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با همکاری آموزش و پرورش در محل اردوگاه فرهنگی تربیتی شهید مطهری بندان سی‌سخت احداث خواهد شد.

ایزدی به آبشار زیبای چشمه میشی اشاره کرد و افزود: برنامه‌های خوبی در خصوص ایجاد امکانات رفاهی و گردشگری این چشمه که در مسیر کوه گل قرار دارد در دستور کار است که مهم‌ترین آن احداث مسیر پیاده‌روی در کنار این چشمه در بین دو باند محور رفت و برگشت است که طی قراردادی اجرای این کار نیز به زودی شروع خواهد شد.

وی در خصوص تعامل خوب میراث فرهنگی و گردشگری با شهرداری سی‌سخت در زمینه امور گردشگری اظهار کرد: خوشبختانه شهردار این شهر با دید خوب و مثبتی که نسبت به گردشگری دارد همکاری‌های خوبی با ما داشته که به تازگی نیز دو بنای واقع در پارک بندان این شهر را برای احداث موزه به میراث اهدا کرده است.

.

.

.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد