تاریخ درج خبر : 1393/11/29
کد خبر : ۴۵۲۱۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

استقبال بی‌نظیر مردم استان از اجراهای شب اول موسیقی فجر استان در یاسوج

در شب اول چهارمین جشنواره موسیقی فجر استان گروه موسیقی زمند و گروه موسیقی بومی استان به اجرا پرداختند.

Untitled

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، آزاد خردمند معاون فرهنگی هنری این اداره کل گفت: سی امین جشنواره موسیقی فجر از ۲۸ بهمن الی ۴ اسفند ماه امسال در تالار فرهنگ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یاسوج برگزار می شود.

وی افزود افزود: در شب اول موسیقی فجر استان گروه موسیقی زمند با خوانندگی آقای طالبی و گروه موسیقی بومی استان با خوانندگی آقای کورش رضوانی ، هر دو از استان کهگیلویه و بویراحمد به روی سن رفتند و موسیقی خود را اجرا کردند.

خردمند گفت: استقبال بی نظیر مردم در شب اول باعث شد که پس از فروش کامل بلیط در سانس اول به دلیل استقبال مردم سانس دوم نیز در یاعت ۲۰ شب اجرا شد. ایشان ابراز امیدوار کرد که در روزهای بعد نیز شاهد حضور پور شور مردم استان در این جشنواره بزرگ خواهیم بود.

خردمند معاون فرهنگی هنری این اداره کل گفت: در برنامه امسال با توجه به تنوع مخاطب، انواع موسیقی و سلیقه های مختلفی که به لحاظ شنیداری وجود دارد، باحضور گروه های موسیقی از استانهای تهران، فارس، اصفهان، چهار محال بختیاری، لرستان و سه گروه موسیقی از استان کهگیلویه و بویراحمد از ۲۸ بهمن آغاز شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد