تاریخ درج خبر : 1391/08/09
کد خبر : ۴۵۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

تئاتر بهترین ابزار انتقال مفاهیم اجتماعی است

سایت استان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: تئاتر بهترین هنر وابزار برای انتقال پیام به مخاطب و نیز عامل ترویج فرهنگ دینی است .
تئاتر بهترین ابزار انتقال مفاهیم اجتماعی است

‘امین کمالوندی ‘ روز سه شنبه در حاشیه برگزاری جشنواره تئاتر منطقه سه کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه مفاهیم تئاتر در رابطه با انسان است افزود: زندگی انسان به عنوان نیکوترین خلقت از سوی خداوند در قالب هنر نمایش قابل نقد است.

وی با اشاره به نقش و جایگاه رفیع تئاتر در انتقال مفاهیم و کمک به توسعه فرهنگی جامعه، افزود: بهترین اثر هنری کاری است که انسان را به کمال رهنمون نماید.

کمال وندی شرکت گروه های هنری از استانهای مختلف در این جشنواره را فرصتی برای هنرمندان تئاتر استان دانست و افزود: برگزاری این جشنواره به لحاظ کمی و کیفی مورد توجه این اداره کل است.

دبیر جشنواره تئاتر فجر منطقه سه کشور افزود:این جشنواره با حضور استان های قم،فارس، خوزستان ، ایلام ،قزوین ، بوشهر،همدان به میزبانی یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد به مدت چهار روز برگزار خواهد شد.

در بیست و چهارمین جشنواره تئاتر فجر منطقه 3 کشور 15 اثر از هفت استان نمایش داده خواهد شد و دو اثر برتر به جشنواره بین المللی فجر راه خواهد یافت.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد