تاریخ درج خبر : 1393/11/30
کد خبر : ۴۵۲۷۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

شهرستان شدن مارگون و لوداب مهمترین خواسته مردم منطقه از دولت است

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس گفت: شهرستان شدن مارگون و لوداب مهمترین خواسته مردم این مناطق از دولت است.

غلام‌محمد زارعی در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: یکی از خواسته‌های اصلی مردم استان کهگیلویه و بویراحمد گسترش شهرستان‌ها و بخش‌ها است.

IMG_1371

وی گفت: استان‌های کوچکی در کشور وجود دارد که تعداد شهرستان‌های آن‌ها بسیار بیشتر از کهگیلویه و بویراحمدی است که جمعیت و وسعت بیشتری به نسبت آن‌ها دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم استان از وزارت کشور انتظار دارند که این خواسته آن‌ها برآورده شود.

وی گفت: اما در حوزه شهرستا‌های و بویراحمد و دنا دو منطقه مارگون و لوداب استحقاق شهرستان شدن را دارند و این موضوع از زمان دولت قبل مطرح بود که با شکل‌گیری دولت جدید مسکوت ماند.

IMG_1367

زارعی گفت: دکتر رحمانی‌فضلی وزیر کشور نیز همواره بر این موضوع تاکید داشتند و امیدواریم که شهرستان بویراحمد‌سفلی هر چه زودتر شکل گیرد.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم استان از ۲۲ بهمن ۵۷ تا ۲۲ بهمن ۹۳ نشان دادند که در کشور از نظر حضور نمونه و الگو هستند که شهرستان شدن مارگون و لوداب بهترین هدیه برای این مردم همیشه در صحنه است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  با سلام قولهایی که به مردم خرمراه از توابع سیلاب کلوار بخش مارگون دادید چه شد (مسجد پمپاژ برای زمینهای کشاورزی آب اشامیدنی ودها قول دیگر ؟

 • مارگون گفت:

  درود بر حاجی چشم حسود کور

 • محمدی گفت:

  تورا خدا دیگه مارگون لوداب رااسمش نیار،چکار کردین برای لوداب و مارگون دیگه دست ازسر بویراحمذ سفلی بردار ،شما به درد نماینده نمیخورید.

 • شهروند گفت:

  سلام بر نماینده خوب شهرمون . برادر عزیز مردم در بدترین سختیها دست و پنچه نرم می کنند و شما حرف از شهرستان شدن لوداب و مارگون می زنید . اون شهرستانهایی که الان دارید واسشون چیکار کردید که الان نوبت به اینا برسه و بدبخت تر بشند . خواهشن برید کارهای زیر بنایی را بهش برسید و بعد به فکر این چیزا باشید . شما که بعد از دولت احمدی نژاد کدوم طرح جدید را به بهره برداری یا حتی همون طرحهای گذشته محمود خان را به نتیجه نرسوندید .پل سوم بشار را چیکار؟ ورزشگاه ۱۵ هزار نفری چی شد ؟ بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی کجا رفتش و چند ها طرح محمود خان را بعد از ۲ سال چیکار کردید که به فکر شهرستان شدن هستید ؟ اسم گزاری که کاری نداره بعدش بدبختی ها میاد و مردم کاش روزهای گذشته را میخورند . پس به فکر نان باش که خربزه آب است .

 • شاپور گفت:

  حاجی کدوم شهرستان ؟؟؟؟
  شما مواظب باش آقای تاجگردون مرکز شهر را از ما نگیرد شهرستان کردنت پیش کش
  همش وعده های تو خالی و پوچ می دهی.
  مردم بی سواد نیستند. و درک و فهم دارند جهت اطلاع خواستم به اطلاعت برسانم که بدونی.هیچ کس شما رو حمایت نمی کنه

پربازديد