تاریخ درج خبر : 1391/08/09
کد خبر : ۴۵۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

رهنما مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان فارس شد

سایت استان: معاون سابق سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد سه شنبه نهم آبانماه 91 در آئینی رسما مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان فارس شد.

 ”  مرتضی رهنما ” که در زمان حضور ” سید حسین صابری ” استاندار چهارم دولت نهم در کهگیلویه و بویراحمد استعفاء نامه خود را در مسوولیت معاون سیاسی امنیتی استاندار تقدیم مدیر ارشد استان کرد،  مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان فارس شد.

”  رهنما ” جایگزین ” غلامحسین شفیعی ” تحصیلکرده دانشگاه عثمانیه هندوستان با مدرک کارشناسی در رشته ( فیزیک ریاضی – الکترونیک ) شد که از روز 18 مهرماه 84 تاکنون مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان فارس بود.

شفیعی در روز یازدهم شهریورماه 65 با عنوان کارشناس امور استاندارد در استان فارس آغاز بکار کرد و  سه شنبه نهم آبانماه 91 با مسوولیتش در استاندارد و تحقیقات صنعتی این استان وداع کرد.

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بهنام میرزاخانی گفت:

  مهندس رهنما آزاده دلاور میهن اسلامیمان است بنده به آقا مرتضی تبریک میگویم واعتقاد دارم ایشان شایستگی بیش از این سمت را نیز دارند . خاطرات دوران اسارتشان را شنیده ام و پیشنهاد میکنم در واحد واحد فرهنگی و روابط عمومی آن اداره به صورت کتاب منتشر گردد .

 • فرشیدعزیزی گفت:

  آقای رهنما! ضمن تبریک امیدواریم که شما که این همه نفوذ دارید و پای ثابت همه دولت ها هستید به تهران برید و اونجا پست بگیرید و جا رو برای افراد جوان و جدید باز بگذارید.

 • يك استانداردي گفت:

  اقای حامدی متدین را چی تعریف میکنی.

 • يك استانداردي گفت:

  تمام ارتباطات حاج اقا را میدونم.

 • يك استانداردي گفت:

  البته میدانم ایشون چطور معاون استاندار بوده با ارتباط ستار خوان.بدرد معلم دینی میخوره منهای عمل

 • دددد گفت:

  به آقای مهندس رهنما تبریک عرض می کنم

 • رضا گفت:

  سلام علیکم احتراما به استحضار میرساند اجرای اسکلت آسانسور های پروژه مسکن مهر مرودشت استان فارس مربوط به شرکت سپیده دمان بلوار شهید عباس نجاتی بیش از 80 دستگاه فاقد اتصالات میباشد. ضمنا جوش ها ضعیف میباشد. لذا با توجه به اهمیت موضوع تقاضای رسیدگی دارد با تشکر

 • حامدی گفت:

  به مهندس رهنما تبریک می گویم انسان فرهیخته و متدینی است

پربازديد