تاریخ درج خبر : 1393/12/02
کد خبر : ۴۵۴۷۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

مطالبات کارکنان جهاد کشاورزی پیگیری می‌شود

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، قدرت‌الله ویسی امشب در دیدار صمیمی با مدیران و کارکنان این سازمان در شهرستان کهگیلویه اظهار کرد: همه توان مدیریتی مجموعه کشاورزی در این استان زیر لوای سیاست‌های مدیر ارشد این سازمان روی توسعه و پیشرفت بخش متمرکز شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد افزود: تقویت نیروی انسانی و ایجاد انگیزه کاری، بررسی و رفع مشکلات ادرای و مالی، پیگیری مطالبات چندین ساله کارکنان، اعلام نیاز نیرهای مورد نیاز و ساماندهی املاک این استان از مهم‌ترین برنامه‌های این سازمان است.

وی افزود: وضعیت نامناسب اعتبارات هزینه‌ای این استان در سال جاری و سالهای گذشته به گونه‌ای بوده که مشکلات عدیده‌ای را برای مجموعه سازمان جهاد کشاورزی در بخش ستادی و شهرستان‌ها به وجود اورده است.

با صرفه‌جویی به دنبال کاهش اثرات کمبود اعتبارات جاری هستیم

ویسی با بیان اینکه رئیس سازمان جهاد کشاورزی با جدیت و به صورت شبانه‌روزی پیگیر رفع مشکلات است، ادامه داد: خواسته ما و آقای دکتر گوهرگانی این است که با نظارت صحیح و اصولی بر چگونگی هزینه کردها، صرفه‌جویی در همه هزینه‌های سازمانی بتوانیم نیازهای مالی ضروری بخش کشاورزی را تأمین و مدیریت کنیم.

این مسئول در سازمان جهاد کشاورزی ابراز داشت: لازم است با ایجاد انگیزه و صمیمیت در بین همکاران با استفاده از مدیریت اصولی و جهادی همدیگر را یاری و اجازه ندهیم بخش کشاورزی آسیب و لطمه وارد شود.

وی با بیان اینکه بایستی با اتحاد و همبستگی و ارایه راهکارهای مناسب و منطقی خانه‌تکانی مالی را در این سازمان انجام دهیم، تصریح کرد: یکی از دغدغه‌ها و نگرانی همکاران در رابطه با سطح حقوق ناچیز و پایین خود می‌باشد که عدم اجرای بندهایی از قانون خدمات کشوری علت آن است و امیدواریم به زودی زنگ خوشی به صدا درآید.

مطالبات کارکنان جهاد کشاورزی پیگیری می‌شود

وی با تأکید بر این موضوع که مطمئنا تیم انتخابی دکتر گوهرگانی هرگز دست از دفاع از حق و حقوق کارکنان این سازمان بر نخواهد داشت، گفت: هر آنچه در توان داریم در راستای پیگیری مطالبات پرسنل به کار می‌بریم و کوتاهی در این زمینه نخواهیم داشت.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: بحث پرداخت مطالبات ۸٫۶ میلیارد تومانی به بازنشستگان در حال نهایی و عملیاتی شدن است و از طرفی تقویت نیروی انسانی در مراکز خدمات در دستور کار بود که با به کارگیری استخدام ۱۲۰ناظر تا حد زیادی این نگرانی برطرف شده است.

وی اضافه کرد: با حمایت‌های مدیر ارشد بخش کشاورزی، پیگیر این موضوع هستیم که وضعیت املاک این سازمان را ساماندهی کنیم چرا که با وجود نیاز سازمان جهاد کشاورزی به فضای فیزیکی علیرغم دستورات اکید استانداری و مصوبات و صورتجلسات برخی ادارات نسبت به تحویل املاک اقدام نکردند که لازم است اداره حقوقی لازم به جد پیگیر این موضوع باشد.

نظارت بر عملکرد کارشناسان تازه استخدام شده ضروری است

ویسی در بخش دیگری از صحبت‌هایش تصریح کرد: هرچند دچار تنگناهای مالی هستیم اما نباید از اقدامات فرهنگی و دینی غافل شویم که در همین راستا با حمایت جدی و برنامه‌ریزی ریاست سازمان و همراهی همه همکاران در بخش‌های مختلف گامهای اساسی و خوبی بر داشته شده که امیدواریم در آینده نزدیک اثرات این تلاش‌ها خود را نشان دهد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی جهاد کشاورزی این استان با اشاره به استخدام مهندسین ناظر و کارشناسان و مروجین این بخش ابراز داشت: ارائه آموزش‌های عمومی و تخصصی لازم و نظارت دقیق بر عملکرد آنان در برنامه این سازمان است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با در اختیار گذاشتن اعتبارات لازم از طریق معاونت برنامه ریزی استانداری برای ساختمان‌های فرسوده و فضاهای اداری نامناسب، گام‌های اساسی بر داریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد