تاریخ درج خبر : 1393/12/03
کد خبر : ۴۵۵۲۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

رضایت حاضرین در سالن از گروه موسیقی نوای مهر استان تهران

گروه موسیقی نوای مهر از استان تهران در پنجمین شب از چهارمین جشنواره فجر استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اجرای موفقی داشتند که با رضایت حاضرین در سالن همراه بود.

Untitled

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید همت هاشمی دبیر چهارمین جشنواره فجر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: گروه موسیقی نوای مهر در قالب موسیقی سنتی دیشب از ساعت ۱۸ با خوانندگی امیر محمد تفتی به اجرای موسیقی پرداختند.

وی افزود: این گروه که پس از اجرا با استقبال حاضران در سالن مواجه شده بود، به علت حضور مخاطبان موسیقی در ساعت ۲۰ نیز سانس دیگری برای خیل علاقمندان این رشته در تالار هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرا شد.

هاشمی بیان داشت: تاکنون سه گروه پاپ و محلی از استان کهگیلویه و بویراحمد و گروهایی از استانهای تهران، اصفهان، و لرستان به اجرای موسیقی پرداختند و در ادامه استانهای فارس، چهار محال بختیاری تا چهارم اسفند به اجرای موسیقی خواهند پرداخت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سعید گفت:

    درود بر گروه موسیقی مهر که واقعا یکی از خاطره انگیز ترین شبها را با اجرای زیبا و دلنوازشان برای بنده و همشهریان حاضر در این کنسرت بجا گذاشتند. انشاالله که شاهد جشنواره های مختلف با این کیفیت و جذابیت نیز باشیم.و دست مریضات میگم به تمام دست اندرکاران برگزاری این جشنواره.

پربازديد