تاریخ درج خبر : 1393/12/03
کد خبر : ۴۵۵۳۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -

اولین مرکز نیکوکاری در دانشگاه پیام نور یاسوج راه اندازی می شود

مدیر کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولین مرکز نیکوکاری کمیته امداد استان در دانشگاه پیام نور یاسوج راه اندازی می شود.

images

سید غلامرضا متقی در دیدار با رییس دانشگاه پیام نور استان گفت: این نهاد آمادگی اجرای طرح های پژوهشی و تهیه سند فقر استان را با همکاری دانشگاه پیام نور دارد.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد به عنوان یک بنگاه کارآفرین ارائه خدمت می کند، گفت: با استفاده از توان علمی صاحب نظران استان بخصوص دانشگاهها در حال عملی نمودن کلیه خدمات و حمایتها به جامعه هدف هستیم.

متقی اظهار داشت: امید است با توجه به توسعه رشته های دانشگاهی در استان و ضریب نفوذ تعداد دانشجویان استان نسبت به رشد فرهنگی گامهای اساسی برداریم.

وی به ایجاد مراکز نیکوکاری در دانشگاههای استان اشاره کرد و گفت: تلاش می کنیم که اولین مرکز نیکوکاری را در مرکز پیام نور استان راه اندازی کنیم.

رئیس دانشگاه پیام نور استان نیز در این نشست از خدمات کمیته امداد بخصوص در زمینه ایجاد اشتغال پایدار برای نیازمندان تقدیر کرد و گفت: با توجه به اینکه کمیته امداد در حال ایجاد اشتغال و پیگیری مهارتهای شغلی برای مددجویان است وقت آن رسیده که با ارائه طرح های پژوهشی و مطالعات علمی در خصوص ارائه شغل ها اقدام گردد.

عنایت الله نجیب زاده افزود: دانشگاه پیام نور استان این آمادگی را دارد که طرح های نیازسنجی اشتغال در استان و تهیه سند فقر در استان را به صورت مشارکتی اجرایی نماید.

وی بیان کرد: در این راستا از حداکثر توان علمی و پژوهشی دانشگاه پیام نور استان در جهت رفع فقر و محرومیت و ایجاد اشتغال استفاده کنیم.

نجیب زاده با بیان اینکه این دانشگاه آماده هرگونه خدمت و همکاری با کمیته امداد است، تصریح کرد: باید فرهنگ سازی شود تا خدمات حمایتی کاهش یافته و ایجاد شغل و توسعه فرهنگ کار و تولید توسعه یابد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد