تاریخ درج خبر : 1391/08/10
کد خبر : ۴۵۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

30ستاد در استان اجرای برنامه های 13 آبان را برعهده دارند

سایت استان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۰ ستاد در سراسر استان اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی بزرگداشت 13 آبان را برعهده دارند.

علی عالی‌پور ظهر چهارشنبه در نشست خبری به مناسبت راهپیمایی ۱۳آبان افزود: برنامه های مختلف فرهنگی، برپایی نمایشگاه عکس و پوستر و تشکیل میزگردهای تخصصی دانش‌آموزی از مهمترین برنامه‌های این ایام است.

وی بیان داشت: در راستای بصیرت افزایی و تبیین رخدادها و دستاوردهای اتفاقات ۱۳آبان ۵۷، حضور نخبگان اجتماعی، فرهنگی و سیاسی در صبحگاه‌ مدارس یکی دیگر از فعالیت‌های این روز است.

عالی پور با بیان اینکه بیش از ۳۰۰نفر از روحانیون، دانشگاهیان، فرهنگیان و افراد توانمند برای حضور در مدارس سراسر استان اعزام شده اند، عنوان کرد: راهپیمایی ۱۳آبان بدلیل تقارن با عید بزرگ غدیر، روز جمعه بعد از خطبه‌های دشمن‌شکن نمازجمعه با حضور اقشار مختلف، دانش‌آموزان و دانشجویان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم در پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی افزود: استان ما به جهت حضور در صحنه‌های مختلف انقلاب کارنامه‌ای درخشان داشته و جزء استان‌های پیشرو در دفاع از کیان انقلاب اسلامی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با بیان اینکه قبل از انقلاب سرمایه‌های این مملکت توسط استکبار به غارت می‌رفت و مردم در فقر به سر می بردند، اظهار داشت: مردم روی چاه نفت نشسته بودند، اما کمترین خدمات عمرانی، آبادانی، آموزشی و بهداشتی نیز در اختیار آنها قرار نمی گرفت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یادآور شد: خدمات بعد از انقلاب اسلامی به هیچ وجه قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست.

عالی پور تبعید حضرت امام خمینی(ره)، شهادت جمع‌ زیادی از دانش‌آموزان و دانشجویان در مقابل دانشگاه‌ تهران و تسخیرلانه ‌جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام را رویدادهای مهمی عنوان کرد که در روز ۱۳آبان به وقوع پیوسته است و افزود: مقاومت جانانه و قهرمانه ملت ایران، تکوین، اوج گیری و پیروزی انقلاب اسلامی را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش گذاشته است.

وی بیان داشت: ۱۳ آبان برگی زرین از تاریخ ملت ایران است، روزی که در آن سه فصل مهم درآغاز، پیروزی و تداوم انقلاب ایران جلوه نمایی می کند و تسخیر لانه جاسوسی ماهیت چهره‌های سازشکاری که در صحنه سیاسی کشور ظاهر شده بودند را افشا و وحدت و همبستگی را در مردم تقویت کرد.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد