تاریخ درج خبر : 1393/12/04
کد خبر : ۴۵۶۶۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

اجرای برنامه سفرنامه کاروان سلامت و امید در دهدشت/ تصاویر

به گزارش سایت استان کاروان سفرنامه سلامت و امید در یازدهمین سفر استانی خود عصرامروز درپارک شهیددستغیب (جنگلی) دهدشت روی آنتن شبکه یک به اجرای برنامه زنده پرداختند.

IMG-20150223-WA0024

این کاروان که باهدف ایجادنشاط وامیدآموزشهای سلامت وپیشگیری ازبیماری های شایع باهمکاری سازمان هلال احمر و وزارت بهداشت و درمان در دوازده استان و چهل هشت شهرستان اجرا می شود امروز وارد دهدشت شد.
درقسمتی دیگر ازمحل برگزاری این مراسم پزشکان عمومی و متخصص در چادرهای صحرایی سلامت به مراجعه کنندگان خدمات درمانی رایگان ارائه دادند.
برپایی غرفه هایی از صنایع دستی، پخت غذاهای سنتی و آداب و رسوم محلی بخشی از برنامه های سفرنامه سلامت و امید بود که دختران و زنان دهدشتی با همکاری میراث فرهنگی وگردشگری و صنایع دستی به معرض نمایش گذاشتند.
در بخشی از این برنامه، با هدف ترویج امرخیریه و عام المنفعه مسئولان شهرستان های کهگیلویه، چرام و بهمئی نسبت به تامین زمین مورد نیاز جهت احداث پایگاه های امداد جاده ای قول مساعد دادند.
رزمجو بخشدارسوق و آتش سودا بخشدار سرفاریاب هرکدام دوهزارمترزمین برای احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای اهدا کردند.
فرماندارچرام گفت: یک هکتار زمین به منظور احداث ساختمان اداری و احداث سوله های امدادی در اختیار جمعیت هلال احمر این شهرستان قرار می‌گیرد.
ابراهیم فتاح‌پور اعلام کرد: از محل اعتبارات تملک سرمایه ای نود و چهار اعتبار خوبی به این منظوردرنظر گرفته می‌شود.

گزارش و عکس: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    مدیر عامل هلال احمر از تمام امکانات و هزینه های مالی هلال احمر برا تبلیغ به نفع خودش استفاده میکنه. هزینه های انچنانی بدون بازدهی اثرگذار

پربازديد