تاریخ درج خبر : 1393/12/05
کد خبر : ۴۵۶۷۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

وجدان عمومی جامعه عزادار مرگ عاطفه است

در پی قتل دختر دانش آموز در یاسوج جمعیت زنان مسلمان نواندیش استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص این فاجعه بیانیه ای را صادر کرد.

متن بیانیه در پی می‌آید:

images (2)

«به نام خداوند مهربانی ها»

صحبت از پژمردن یک برگ نیست وای ! جنگل را بیابان می کنند
دست خون آلود را در پیش چشم خلق پنهان می کنند

هیچ حیوانی به حیوانی نمی دارد روا
آنچه این نامردمان با جان انسان می کنند (فریدون مشیری)

در موسمی که طبیعت می رود تا بهاری شود و شور دوباره زیستن , از سر گیرد قتل هولناک دختر نوجوان هم استانی همه را به بهت نشاند و باعث تأثر و تألم افکار عمومی گردید.

هنوز خاطره ی تلخ اسیدپاشی به صورت دختر جوان دهدشتی از ذهن ها نرفته که جنایتی دیگر رقم خورد و اینبار دختری بی گناه و بی دفاع, قربانی جهل , جنون آنی و یا خصومتهای شخصی و خانوادگی شد.

عزادار این جنایت فجیع نه فقط خانواده ی عاطفه که وجدان عمومی جامعه است. جامعه ای که مدعی متخلق بودن به آموزه های دینی و رفق و مدارا و رأفت محمدی است!!! و صد افسوس که این جنایتها زمانی رخ می دهد که «داعشیان »برای تخریب چهره ی زیبا و نورانی اسلام , شمشیر از رو بسته اند.

جمعیت زنان مسلمان نواندیش ضمن ابراز همدردی با خانواده ی داغدار با محکوم کردن این اقدام شنیع و غیر انسانی از مسؤولین امنیتی -انتظامی استان که وظیفه ی سترگ تأمین امنیت شهروندان ,به ویژه زنان را بر عهده دارند ,مصرانه می خواهد با شناسایی , دستگیری و مجازات عامل یا عاملین این رفتار وحشیانه و شوم, آرامش را به جامعه برگردانند.

در این میان اطلاع رسانی شفاف دستگاههای مسؤول در خصوص چگونگی رخ دادن چنین فجایعی در جامعه و هشدارهای امنیتی در جهت آگاه سازی شهروندان, لازم و ضروری است.

جمعیت زنان مسلمان نواندیش استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • علی گفت:

  واقعا متاسفم برای اون شیطان صفت هایی که همجنین کاری رو کردن و .حالا فکر کنید از دست قانون در برید عذاب اون دنیا روچیکار میکنی خاک برسرت قدرتت در این حده که بر روی یه دختر مظلوم اسلحه وچاقو بکشی تو غیرت نداری بی شرف فکر بکن اگه خواهر خودت باشه چه حسی بهت دست میده .بروخودتو بکش بی شرف

 • پوریا گفت:

  فقط میگم متاسفم

 • امیر گفت:

  بادرود به همه خواهران عزیز ایران زمین و صد آفرین به زنان پاک دامن دیارمان استان کهگیلویه وبویر احمد.با توجه به اینکه هیچ توجیهی نمی تواند این عمل زشت و وحشیانه را کم رنگ جلوه دهد بعنوان یک انسان و یک هم استانی که احساس می کنم این فاجعه دردناک گلخانه زندگیم را به خطر پژمردگی تهدید میکند از مسئولین مربوطه استانی خواهشمندم از حساسیت کار نکاهند وبه دید یک قتل عادی به قضیه نگاه نکنند, چرا که این عمل با دیگر قتلها که به دلایل اختلافات محلی و ناخواسته اما با بی احتیاطی صورت میگیردتفاوت غیره قابل وصف دارد. لذا لازم است بدون از هیچگونه معطلی پیگری ,خبررسانی ,و مهمتر از همه قصاص با اطلاع و در دید عموم صورت پذیرد تا ضمن آنکه امیدوارم که این عمل زشت وناپسند و غیره انسانی آخرین وتنها ترین فاجعه در استان باشد درس عبرتی شود برای کس ویا کسانی که احیانآ انجام چنین عمل وحشیانه ای در ذهنشان پرورانده شده باشد / با تشکر

 • پاتاوه گفت:

  مرگ برتباهی وسیاهی وستم وجفا ومرگ برناراستی وناپاکی ومرگ بردورویی ونفاق مرگ بر تکبروغرور مرگ برتنبلی وکاهلی.
  مسولان استان به خواب رفته انددرقرن ۲۱ امنیت نیست دراستان پاک لرشاهدچنین حملات وحشیانه دراثربی دقتی مسولان استان هستیم

پربازديد