تاریخ درج خبر : 1393/12/09
کد خبر : ۴۵۹۰۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کارگاه آموزشی مروجین جهاد کشاورزی استان برگزار شد

کارگاه آموزشی مروجین و کارشناسان استخدام شده در جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

این کارگاه دو روزه عصر پنجشنبه با حضور برخی مسئولان سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد و کارشناسان و مروجین تازه استخدام شده در این سازمان برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در این کارگاه با بیان اینکه ۱۲۰ کارشناس و ناظر بخش کشاورزی در این سازمان و در واحدهای مختلف شهرستانی و مراکز خدمات مشغل به خدمت شدند، گفت: در کل کشور هشت هزار و ۷۰۰ کارشناس کشاورزی بر اساس مصوبه مجلس استخدام شدند.

قدرت‌الله ویسی افزود: اضافه شدن این تعداد کارشناس تحصیل کرده به جمع خانواده بزرگ کشاورزی بسیار امید بخش بوده وانتظار همه ما و مدیریت ارشد سازمان جهاد کشاورزی، ایجاد تحرک، انگیزه و ترویج اصل علمی کشاورزی در مزارع و بخش تولید در این استان است.

ویسی، تحقق اهداف سازمانی و برنامه چهار ساله بخش کشاورزی را مأموریت اصلی متولیان، کارشناسان و همه کارکنان این بخش دانست و ادامه داد: بدون همدلی، هماهنگی و مسئولیت‌پذیری تحقق اهداف مورد انتظار کشاورزی این استان شدنی نیست.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از صحبت‌هایش اهداف برگزاری این دوره آموزشی بدو خدمت را ارتقاء سطح دانش، ایجاد بینش مناسب نسبت سازمان محل خدمت، بازآموزی مهارت‌های شغلی و حرفه‌ای مورد نیاز، افزایش مهارت و توانمندی لازم برای ورود به وطایف محوله و آشنایی با قوانین و شرایط و ضوابط کاری این سازمان برشمرد.

این مسئول در سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، بیان کرد: تعداد ساعات آموزشی مورد نیاز برای کارشناسان تازه استخدام شده این سازمان ۷۰ ساعت بوده که ۶۱ ساعت آن غیرحضوری خواهد بود.

وی تصریح کرد: ‌آشنایی با ساختار نظام و دولت جمهوری اسلامی، آشنایی با مأموریت‌ها و ساختار اداری وزارت جهاد کشاورزی، قانون مدیریت خدمات کشوری، فرهنگ سازمانی و ارتباط مؤثر در سازمان، کار تیمی و آموزه‌های دینی در نظام اداری را بخشی از آموزش‌های ارائه شده به این کارشناسان است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد