تاریخ درج خبر : 1393/12/09
کد خبر : ۴۵۹۰۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

قیصری: سدخاکی کوهبرد ۳۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه گفت: پیشرفت فیزیکی سد خاکی کوهبرد، ۳۵ درصد است

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، پیش از ظهر امروز فرماندار، بخشداران مناطق مختلف، رئیس جهاد کشاورزی و تعدادی از مدیران شهرستان کهگیلویه از عملیات اجرایی سد خاکی کوهبرد در شهرستان کهگیلویه بازدید کردند.

عبدالله قیصری در این بازدید با بیان اینکه پروژه سد خاکی کوهبرد در حال اجرا است، اظهار کرد:‌اکنون این پروژه مهم در حوزه آب و خاک ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه افزود: این سد ۲۰ میلیارد ریال اعتبارات مصوب در سال جاری دارد، که این اعتبارات از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ اختصاص داده شد.
وی گفت: برنامه زمان‌بندی اتمام این پروژه ۱۸ ماهه است و عملیات این سد طبق برنامه جلو می‌رود و از برنامه زمان‌بندی عقب نیست.
قیصری با بیان اینکه بهره‌برداری از سد کوهبرد کمک بسیار خوبی به کشاورزی این منطقه می‌کند، تصریح کرد:‌ ۲۰ نفر از مردم روستاهای همین منطقه در این پروژه مشغول به کار هستند.
متولی بخش کشاورزی در شهرستان کهگیلویه، ادامه داد:‌ روند اجرای عملیات سد خاکی کوهبرد رضایت‌بخش بوده و پیش‌بینی ما این است که تا دوسال آینده این پروژه مهم در حوزه آب و خاک به اتمام برسد.

روند اجرایی سد کوهبرد رضایت‌بخش است

کرامت کریمی، ‌فرماندار کهگیلویه بعد از بازدید از عملیات اجرایی سد کوهبرد ، از آزمایشگاه مکانیک خاک این سد نیز بازدید کرد.
کریمی در این بازدید، وضعیت پیشرفت فیزیکی و کیفیت اجرای این پروژه را رضایت‌بخش دانست.
وی اظهار امیدواری کرد با بهره‌برداری از این سد، استفاده از منابع آبی شهرستان وضعیت بهتری پیدا کند.
فرماندار کهگیلویه خاطرنشان کرد: انجام آزمایشات فنی در هر پروژه‌ای یکی از مسائل مهم است و در کنار توجه به برنامه‌ زمان‌بندی و پیشرفت فیزیکی این طرح باید به کیفیت اجرایی آن نیز توجه کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد