تاریخ درج خبر : 1393/12/11
کد خبر : ۴۵۹۵۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

دریافت بیش از ۱۵۰ مقاله پیرامون کنگره آیت‌الله ملک‌حسینی

رییس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد از ارسال ۱۵۰ مقاله به دبیرخانه کنگره ملی بزرگداشت آیت‌الله ملک‌حسینی خبر داد.

عنایت‌الله نجیب‌زاده در جلسه کمیته کنگره آیت‌الله سید کرامت‌الله ملک‌حسینی افزود: تیم نشریه‌ای از طرف دانشگاه پیام‌نور کشور مسئول جمع‌آوری اسناد و مصاحبه‌هایی که شامل ۴۰ نفر از روحانیون، فرهنگیان و نخبگان که با آیت‌الله ملک‌حسینی نیز ارتباط داشته‌اند به چاپ می‌رسد.

IMG_1402

وی اظهارکرد: بعد از جلسه چند هفته گذشته وارد کار جمع‌آوری اطلاعات و نرم‌افزاری شدیم و دیداری با روحانیون استان فارس و قم داشتیم که با حوزه معاونت فرهنگی نیز مشورت‌هایی داشتیم که گروه‌های فرهنگی را در استان کهگیلویه و بویراحمد و فارس تشکیل دادیم.

رییس دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نشریه در سه شماره زندگینامه و مصاحبه‌های صورت گرفته قبل از کنگره ۲۰ اسفند نیز منتشر می‌شود، خاطرنشان کرد: در هفته آینده سفری به حوزه علمیه قم داریم که از نزدیک با کسانی که در گذشته با آیت‌الله ملک‌حسینی ارتباط داشته‌اند خواهیم داشت.

نجیب‌زاده تصریح کرد: آیت‌الله ملک‌حسینی از شخصیت‌های برجسته ملی بودند و شاگردان زیادی را تربیت کردند بنابراین برنامه داریم با شاگردان و هم دوره‌های ایشان در استان‌های بندرعباس، شیراز، تهران، خوزستان و بوشهر دیداری داشته باشیم.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود صدا و سیما و اصحاب رسانه اطلاع‌رسانی لازم را در خصوص برگزاری این کنگره ملی داشته باشند.

رییس دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این کنگره در ۱۲ اردیبهشت ۹۴ به میزبانی دانشگاه پیام‌نور برگزار می‌شود، عنوان کرد: رئیس کنگره ملی بزرگداشت حضرت آیت‌الله ملک‌حسینی سید ضیاء هاشمی معاونت فرهنگی وزارت علوم است و هدف از اجرای این برنامه معرفی نخبگان علمی، مذهبی و فرهنگی استان است.

نجیب زاده از راه‌اندازی سایت آیت‌الله ملک‌حسینی خبر داد و بیان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در کنگره می‌توانند به نشانی cmmh-pnu.ir مراجعه کنند.

وی اظهارکرد: کمیته علمی کنگره ملی بزرگداشت آیت‌الله ملک‌حسینی تشکیل و در حال دریافت مقالات است و از ۲۰ بهمن‌ماه که کار ثبت‎‌نام و چکیده مقالات انجام شده تاکنون قریب به ۱۵۰ مقاله به دبیرخانه این کنگره ملی ارسال شده است.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد