تاریخ درج خبر : 1393/12/11
کد خبر : ۴۶۰۱۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

آقای رحمانی! مروت پیشه کنید و عاطفه عوام بر عاقله خواص نشورانید….

سایت استان: مطلب پیش رو نوشته آقای حبیب خوشبین پاسخی است به اظهارات آقای رحمانی مسئول حزب موتلفه اسلامی گچساران است که در یادداشتی نماینده گچساران را متهم به بزرگنمایی در کارهای انجام شده کرده است.

dr-rahmani

گر خواهی که نامت رود در جهان
مکن نام نیک بزرگان نهان

اسفند ۱۳۹۰ و پیروزی قاطع غلامرضا تاجگردون در انتخابات مجلس شورای اسلامی تجلی خواست عمومی جامعه گچساران و باشت برای تجربه کردن چهره ای متفاوت ( که سالها در سازمانهای ملی و کشوری تجربه برنامه ریزی و کار و تلاش را در کارنامه خود داشت.)بود. تاجگردون برایند خواست عمومی مردم ، برای تجربه ای جدید و تحولی شگرف بود.
نمی توان گفت، که رای تاجگردون صرف اصلاح طلبی و یا نفوذ خانوادگی و لیدر هایش بود! ، بلکه نوعی بغض فرو خورده ملتی برای تغیر ، تحول و عمران آبادی بود، که به بهترین شکل تجلی پیدا کرد.
در چند ماه اخیر شاهد تحرکات، جلسات و بعضا مصاحبه های اصولگران گچساران در نقد و زیر سوال بردن تلاشهای نماینده این شهرستان هستیم.
اینجانب به منظور شفاف سازی و روشن نمودن افکار عمومی مطالب ذیل را معروض می دارم:
در دو دهه اخیر حتی در دولت اصلاحات سهم فرزندان فرهیخته گچساران و باشت در مدیریت استانی که هیچ و در مدیریت شهرستانی بسیار پایین و ناچیز بود. حتی در برخی اوقات فرماندار، بخشدار و حتی ریس اداره شهرستان را از شهرهای همجوار می آوردند. پروژه های اقتصادی و بنگاههای زود بازده ، اگه مال غیره بومی های بود ، در گچساران عده ای غیره بومی، فقط تسهیلات آنرا می گرفتند و ….
کار و تلاش فقط در مقالات و میتینگ های انتخابی دیده می شد. سهم گچساران از اعتبارات استانی و کشوری از سی سخت و چیتاب هم کمتر بود،در عرصه مدیریت استانی ، بعضی نیروهایی که عملا پادو های نماینده دیگر شهرستانها بودند ، به نام گچساران و بکام دیگران گماشته می شدند.
…..
تاجگردون آمد،
و البته من هم به ایشان رای ندادم…..
اما

سهم اعتبارات گچساران را علیرغم همه هزینه های سیاسی و تهدیدها ، عادلانه کرد، سهم مدیران گچسارانی را از مدیران کل از ۱ درصد به ۱۶ درصد رسانید(گر چه هنوز عادلانه نیست)
فرمانداران و مدیران بومی را در شهرستان تجربه نمود،با کسی برخورد سیاسی نکرد،
بله جناب رحمانی عزیز
دنبال گماشتن فامیل خود در کسوت مدیریت ها برنیامد،فضای کار و تلاش را ترسیم کرد که فقط کار و عمران آبادی شکل بگیرد. بر خلاف دوستان و همفکران شما حذف و مچ گیری و برخورد سیاسی را پیشه نکرد،به دیده اخلاق و با نگاه توسعه به مسایل نظر افکند.
در سطح ملی موجب افتخار قوم لر و استان شد .تاجگردون عملا نشان داد که ولایتمدار و ارزشی است و حتی رادیکال ترین طرفدارانش را با نظام و رهبری پیوند داد.و به جای دفع به جذب حداکثری اندیشید. برخلاف بعضی ها که موجبات بدبینی مردم نسبت به نظام و رهبری را فراهم می آوردند…..!!

جناب رحمانی عزیز

کمی رحمت و مروت پیشه کنید و عاطفه عوام را بر عاقله خواص نشورانید….
بیکاری محصول سالها بی برنامه گی، ویژه خواری و تک خوری دوستان و هم پیاله ای ها شما هاست .
چرا در زمانی که قیمت فروش نفت ۱۴۰ دلار بود به فکر بیکاری جوانان نبود؟ چرا در اوج اقتدار اصولگران و شرایط طلایی اقتصاد به فکر اشتغال و بیکاری جوانان نبودید؟؟
البته اقراب و نزدیکان خود را با رانتهای ویژه و خصوصی در شرکت نفت ، شهرداری و جاهای دیگه بکار گرفتند،
و البته جوانان بیکاری که شما امروز یاد آنها افتاده اید ، فک کنم اون موقع خس و خاشاک !! بودند و یا غیره خودی؟؟
تاجگردون الان یک چهره عملگرای ملی است او نه تنها غرور و خودباوری را در بین گچسارانی ها و باشتی ها تزیق کرده ، بلکه ناجی استان شده است، در بدترین شرایط اقتصادی و علیرغم کاهش فروش و قیمت ناچیز نفت ، توانسته است سهم بسزایی در افزایش اعتبارات استانی و حتی شهرستانهای بویراحمد و کهگیلویه داشته باشد. دیگر شهروندان استان ارزش کار و تلاشهای تاجگردون را برای توسعه استان نیک میدانند.یک روند غیره قابل بازگشت برای توسعه همه جانبه ، همه نقاط استان طراحی و تعریف نموده است. از آب بهمئی تا سد تنگ سرخ و جاده سمیرم و بابامیدان و بیمارستان یاسوج و باشت و چرام و ….

برادر رحمانی عزیز

آیین مبارزه این نیست که تلاشها و زحمات شبانه روزی دیگران به سخره بگیرید،اگر شما و دوستان اصولگرا قصد رقابت انتخاباتی با تاجگردون را دارید که این هم حق مسلم شماست، از روشهای کودکانه و نخ نما شده بپرهیزید، بیاید و برنامه ها تان اراییه نمایید تا مردم انتخاب کنند. شماها سید قدرت حسینی، را می خواهید دور بزنید. ؟؟ فولادی را به بازی گرفته اید!! و ید الله مرادی را شیرم شیرم میکند که جاده صاف کند، همان یدالله مردای که سه سال نذاشتین حکم فرمانداری گچساران را براش بزنن؟؟….
برادر یا خودت کاندیدا بشو یا جعفری، اینهمه جلسات وحدت با نتایج از قبل معین شده، نگذارید. حداقل به فکر این باشید که نیروهای خودتان هم دیگر قبول تان ندارد.
و کلام آخر اینکه ، حداقل با مجموعه خودتان صادق باشد، مردم پیش کش

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • گجساران گفت:

    حزب باد به تمام معنا هنوز انگشت رای اصولگرایی شما با برادران وفک وفامیلت خشک نشده

  • باوي گفت:

    توکه خودت وبوت وککایلت وعموها ودایی هات تا دیروز اصولگرا بودید وبرا سی قدرت شورش میکردین الان یهویی سنگ تاجگردون وسینه ایزنی ادم نباید حزب باد باشه پسر خوب ،البته ای نوشته هم کار خوت نی جون فک نکنم سواد نوشتن داشته باشی

پربازديد