تاریخ درج خبر : 1393/12/11
کد خبر : ۴۶۰۲۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

سرآمدان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل می شوند

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد از همایش تجلیل از سرآمدان علمی، پژوهشی و فناوری استان در اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.

علی مرادی به خبرنگاران گفت: بزرگان استان کهگیلویه و بویراحمد نقش مهمی در توسعه اجتماعی، علمی و فرهنگی کشور و استان داشته اند.

وی افزود: بزرگداشت سرآمدان ملی استان که یا متولد این خطه هستند و یا در آن سکونت دارند تکلیفی است که بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد قصد دارد با اهدافی از جمله ارج نهادن به جایگاه و فعالیت های آنها، آن را انجام دهد.

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه الگو سازی از بزرگان و فرهیختگان برای نسل جوان دومین هدف بنیاد نخبگان استان در تجلیل از سرآمدان کهگیلویه و بویراحمد است، تصریح کرد: تجلیل از این بزرگان موجب معرفی، شناساندن و الگو سازی از آنان برای تمام جوانان و افرادی می شود که علاقمند به خدمت به دین و میهن هستند

مرادی سرآمدان و فرهیختگان را بهترین الگو برای جامعه کنونی عنوان کرد و بیان داشت: نخستین همایش تجلیل از سرآمدان علمی، پژوهشی و فناوری استان در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ توسط بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

وی در ادامه به شیوه شناسایی این سرآمدان اشاره کرد و افزود: متقاضیان می توانند فرم شناسنامه علمی، پژوهشی، فناوری، فرهنگ و خدمت سرآمدان استان کهگیلویه و بویراحمد را از وبگاه بنیاد نخبگان استان به آدرس kb.bmn.ir دریافت و تکمیل نمایند.

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: متقاضیان تا پایان اسفندماه سالجاری فرصت دارند تا پس از تکمیل فرم مذکور آن را به بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد