تاریخ درج خبر : 1392/05/07
کد خبر : ۴۶۱۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

درگیری در مراسم افطاری دانشگاه آزاد

سایت استان: در ضیافت افطاری روزنامه فرهیختگان و خبرگزاری دانشگاه آزاد که پنج شنبه شب در هتل انقلاب تهران در حضور 500 مهمان با ریخت و پاش فراوان و هزینه 100 میلیون تومانی برگزار شد، کار به زد و خورد و قطع برق و حضور نمایندگان اماکن و پلیس 110 منجر شد.

در این ضیافت افطاری که مسئولان روزنامه فرهیختگان و خبرگزاری دانشگاه آزاد بدون مجوز و هماهنگی با اماکن، اقدام به آوردن خواننده (علیرضا افتخاری) و کمدین و مجری و هنرمند و تقلیدکننده صدا کرده بودند، پس از حضور نمایندگان اماکن و بی اعتنایی دانشگاه آزادی‌ها به توصیه‌های اماکن، کار به زد و خورد و قطع برق و حضور پلیس 110 کشید.
کل خبرنگاران و پرسنل فرهیختگان و خبرگزاری مذکور، 70 نفر هستند که با احتساب خانواده‌های‌شان – اگر همه‌شان می‌آمدند که نیامده بودند 250- نفر می‌شد و 250 نفر بقیه مهمان‌های شخصی و فامیل‌های دور و نزدیک و اقوام و آشنایان دوستان …. بودند که با خرج شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد در هتل انقلاب، افطار و شام خورده و کادو گرفتند!!! البته سرپرستان این دو رسانه هم از گرفتن کادو از محل شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد بی نصیب نماندند.
به دعوت روزنامه و خبرگزاری دانشگاه آزاد، خواننده و کمدین و مجری و هنرمند هم با اخذ مبالغی هنگفت، به هتل انقلاب آمده بودند و کارناوال جشن و شادی را تحت اسم افطاری در سالن مجلل هتل انقلاب راه انداختند که در نهایت به علت عدم هماهنگی با اماکن و نداشتن مجوز، کار به زد و خورد و قطع برق و پلیس 110 رسید.
مسولان دانشگاه آزاد باید پاسخگوی این گونه اسراف‌ها و ریخت و پاش‌ها و بی توجهی به هزینه‌کرد شهریه دانشجویان در مهمانی‌های مجلل بجای هزینه کردن در کارهای رفاهی و آموزشی و تحقیقاتی باشند.

منبع:روزنو

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد