تاریخ درج خبر : 1393/12/13
کد خبر : ۴۶۲۳۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

استانهای زاگرس نشین بیشترین نرخ بیکاری را دارند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: استانهای زاگرس نشین معمولاً بیشترین نرخ بیکاری را دارند و اجرای عدالت بین استانی یک ماجرای جدی است.

IMG_8161 [640x480]

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، دکتر محسن رضایی در همایش گلریزان خیرین ازدواج که با حضور سرپرست کمیته امداد کشور، نماینده ولی فقیه در استان، نمایندگان مردم شهرستان های استان در مجلس شورای اسلامی و جمع کثیری از خیرین و نیکوکاران هم استانی مقیم تهران و تعدادی از هنرمندان در دهم اسفندماه در تهران برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از کمیته امداد و خیرینی که به این نهاد پیوستند و موجب رفع محرومیت نسبی در کشور شدند، گفت: خدمات این نهاد مقدس و خیرین نیکوکار برای نیازمندان قابل تقدیر است هرچند تا رفع محرومیت کامل در جامعه راهی طولانی در پیش است.
وی با اشاره به اینکه افراد یتیم و نیازمند زیادی در کشور هستند و بعضی مناطق نیازمندتر هستند، گفت: استانهای زاگرس نشین معمولاً بیشترین نرخ بیکاری را دارند و اجرای عدالت بین استانی یک ماجرای جدی است.
دکتر رضایی برگزاری همایش گلریزان ازدواج را گامی مثبت برای استان برشمرد و گفت: این کار چندین اجر دارد، زیرا هم برای ازدواج است و هم برای مناطق محروم و هم یک کار خیر است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: با توجه به کاهش قیمت نفت دولت نمی تواند حجم عظیم مشکلات را حل نماید و حل مشکلات و معضلات نیازمندان فقط با همت خیرین و افراد نیکوکار امکان پذیر است و امید است که با همکاری و همدلی با یکدیگر بتوانیم از بار مشکلات بکاهیم.
وی به خدمات موسسات خیریه اشاره کرد و گفت: با توجه به سفر اینجانب به روستاهای محروم استان و محرومیت زیاد موجود در استان، امید است که با همکاری همدیگر بتوانیم کمک موثری برای نیازمندان این مناطق انجام دهیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد