تاریخ درج خبر : 1393/12/15
کد خبر : ۴۶۲۹۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

درس اخلاق مدیر اصلاح‌طلب در مراسم معارفه/ تصاویر

مراسم تکریم ومعارفه مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی استان در تالار هنر شهر یاسوج برگزار شد.

IMG_4205

دراین نشست حسن نوشادآبادی معاون پارلمانی وحقوقی وزیرارشاد،محمدمحمدی مدیرکل اموراستانهاوزارت فرهنگ وارشاد،فتاح محمدی معاون سیاسی امنیتی استاندار،هوشنگ یاری پورفرمانداربویراحمد،عنایت الله نجیب زاده رئیس دانشگاه پیام نوراستان،وچهره های سیاسی استان واهالی فرهنگ وهنربرگزارشد.

به گزارش سایت استان، رضادهبانی پور در این مراسم، یکی ازمهمترین اولویت های کاری خود را استفاده از ظرفیت های اندیشه ای و توسعه ای اصحاب فکر،هنر،قلم،رسانه اعلام کرد.

مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اظهار داشت: بدون شک تقویت وارتقای سطح فرهنگ عمومی یک جامعه تنها وظیفه و رسالت فرهنگ و ارشاداسلامی نیست.

وی کارفرهنگی در شرایط کنونی را بسیار سخت تر از گذشته دانست و ابراز داشت: نبود همدلی و انسجام و برنامه ریزی مناسب ، مدیریت کار را در این عرصه با مشکلات زیادی مواجه خواهد کرد.

دهبانی پور گفت: باید شرایط لازم رابرای ورود صاحبان اندیشه،فرهنگ،هنرفراهم کرد و از توانمندهای بخش خصوصی استفاده مناسب کرد و چون بخش خصوصی دراین استان فعال نیست، بیشتر کارهای فرهنگی بر عهده مدیران و مسئولان دولتی است.

این مسئول با بیان اینکه امروز توسعه فرهنگی در جامعه به توسعه اقتصادی هم کمک می کند، زیربنای تمام توسعه ها را توسعه فرهنگی دانست.

مدیرکل جدید فرهنگ وارشاد گفت:همدلی اهالی فرهنگ وهنرورسانه استان ستودنی بوده و کمتر استانی را این چنین دیدم که با چنین وفاق وهمدلی درراستای توسعه فرهنگ وارتقاءهنراستان هماهنگ باشند.

محمود منطقیان، سیدرضاعسکری، لطیف رستاد و عرفانی زاده از جمله اصلاح‌طلبانی بودند که در این مراسم حضور یافتند.

درس اخلاقی که مدیر اصلاح طلب به همگان داد

رضا دهبانی‌پور مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با اقدامی آئین تکریم و معارفه مدیران کل این دستگاه‌های فرهنگی را نسبت به سایر مراسمات اینگونه متفاوت‌تر کرد.
وی پشت جایگاه سخنرانی قرار گرفت و از آقای کمالوندی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد خواست تا به جایگاه بیاید، کمالوندی نیز دسته گلی را با خود به همراه داشت، در ابتدا امین کمالوندی دسته‌گل را به نمایندگی از اهالی فرهنگ و هنر به دهبانی‌پور داد و بعد دهبانی‌پور با ذکر سه دلیل گفت: می‌خواهم که آئین تکریم و معارفه مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد متفاوت‌تر از سایر مراسم‌های تودیع و معارفه در کهگیلویه و بویراحمد باشد، یکی اینکه آقای امین کمالوندی لر بودند، ولی در استان غریب بودند و می‌خواهم با احترام بدرقه شوند. دوم اینکه در گذشته بداخلاقی‌های در مراسم‌های تودیع و معارفه این استان صورت می‌گرفت و می‌خواهم با اهداء هدایای که خودم تهیه کردم این مراسم را متفاوت تر جلوه بدهیم تا به نوعی کار گذشته‌گان تکرار نشود. سوم اینکه یک مدیرکلی از این استان دارد خداحافظی می‌کنند و بنا براین سه دلیل بنده می‌خواهم او را مورد تکریم قرار بدهم.
امین کمالوندی که از این حرکت رضا دهبانی‌پور جا خورده بود، برای بار دوم به پشت میکروفن قرار گرفت و اظهار کرد: اگر ساعت‌ها پای درس اخلاق می‌نشستیم به این حرکت آقای دهبانی‌پور نمی‌ارزید و باید این حرکت و تودیع و معارفه در تاریخ استان کهگیلویه و بویراحمد ثبت شود.

گزارش و عکس: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • هنرمند گفت:

    وای وای باز هم که ……………… خودشو چسپونده به مدیر جدید

  • هنرمند گفت:

    ایرج خان کاظمی به چه فکری میکنه به مدیرکلی که حقت بوده ولی بهش نرسیده یامعاون مدیرکل یا ریاست اداره بی درپیکرارشاد کهگیلویه.

پربازديد