تاریخ درج خبر : 1393/12/17
کد خبر : ۴۶۳۱۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

دو هم‌استانی در رقابت انتخاباتی اتاق بازرگانی ایران

ائتلاف فراگیر ایرانی آباد لیست نهایی اسامی کاندیداهای هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی را اعلام کرد.

ائتلاف فراگیر ایرانی آباد لیست نهایی اسامی کاندیداهای هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی را اعلام کرد که دو نفر از هم استانیهای موفق در مدیریت بخش خصوصی کشور بنام آقایان مهندس سید صدراله پرهیزگار و دکتر کورش پرویزیان در این لیست قرار دارد.

IMG-20150307-WA0016

برپایه این گزارش پس از برگزاری نشست خبری این ائتلاف و رونمایی از سرفصل برنامه ها، با توجه به رویکرد “برنامه محوری” در ائتلاف فراگیر ایرانی آباد به عنوان رویکردی نو و بدیع در عرصه انتخابات اتاق بازرگانی، ضمن احترام به تمامی کاندیداهای شرکت کننده در هشتمین دوره انتخابات اتاق، لیست نهایی بر اساس تطبیق افراد متقاضی حضور در ائتلاف با محورهای برنامه های تبیین شده اعلام شد.

در لیست ائتلاف فراگیر ایرانی آباد چهره های موفق بخش خصوصی در حوزه های مختلف کشاورزی، بازرگانی، صنعت و معدن دیده می شوند که خوشبختانه دو نفر از هم استانیهای موفق در مدیریت بخش خصوصی نیز به چشم می خورد.

سید صدراله پرهیزگار با سابقه ای طولانی در مدیریت بخش کشاورزی از جمله مشاور وزیر جهاد کشاورزی، عضو موظف هیات مدیره و سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور، عضو موظف هیات مدیره و معاون مدیرعامل بزرگترین شرکت مادر تخصصی وزارت جهاد کشاورزی، عضو موظف هیات مدیره و معاون اداری مالی و پشتیبانی شرکت بورسی گسترش صنایع و خدمات کشاورزی، عضو هیات مدیره شرکت پتروشمیران وابسته به شرکت سرمایه گذاری بانک ملی ایران ، که در حال حاضر مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت توسعه مکانیزاسیون و صنایع کشاورزی کوثر را عهده دار است و مسئولیت مستقیم اجرایی کارخانجات آرد، نشاسته و گلوکز یاسوج را نیز بعهده دارد.

IMG-20150307-WA0013

همچنین دکتر کورش پرویزیان با سابقه ای طولانی در مدیرت بانکی از جمله مدیرعامل بانک توسعه صادرات، بانک سینا و در حال حاضر مدیرعامل بانک پارسیان می باشد حضور دارند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد