تاریخ درج خبر : 1393/12/18
کد خبر : ۴۶۳۱۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

اختتامیه‌ی نوزدهمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه‌های پیام نور استان در دهدشت/ تصاویر

مراسم اختتامیه ی نوزدهمین جشنواره ی قران و عترت دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد ساعت ۱۶:۳۰ با حضور ۸۰ دانشجوی شرکت کننده و جمعی از اساتید ، کارکنان ، مدیران فرهنگی ، داوران و فرماندار کهگیلویه در سایت جدید دانشگاه برگزار شد.

IMG-20150308-WA0004

دکتر کارگر رییس دانشگاه پیام نور دهدشت ضمن تقدیر از حاضرین ، رقابت های قرانی را رقابت برای دستیابی به درجات بهشت دانست و بیان کرد: همه ی شما شرکت کنندگان نفرات برتر و قبول شدگانید و داور حقیقی در مورد همه ی ما اظهار نظر خواهد کرد امیدوارم که همه یا قران محشور شویم.

فرماندار کهگیلویه نیز به عنوان سخنران آیین اختتامیه ضمن تشکر از عوامل اجرایی دانشگاه و این جشنواره و شرکت کنندگان و حاملان و قاریان وحی ، تمدن اسلام را بروزترین تمدنها دانست و قران را کاملترین واژه ی درخشان دین اسلام برشمرد.

کرامت کریمی در بخش دیگری از سخنان خود الگوگیری از عترت و اهل بیت را نشان غنای عمیق و معنی دار مسلمانان بخصوص شیعیان دانست.

فرماندار کهگیلویه زنده نگه داشتن فرهنگ قرانی را توصیه ی اکید خود به همه ی دستگاهها فارغ از نگاه سیاسی بر شمرد و از آقایان دکتر کارگر و دکتر اسلامی مهر و دکتر نجیب زاده به خاطر اجرای این همایش در شهرستان کهگیلویه تقدیر و تشکر نمود.

در پایان این مراسم به نفرات برتر در ۸ رشته جوایزی اهدا شد.

گزارش تصویری از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد